› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zabawy w formy, ponad normy!

› bieżące 2 miesiące temu    7.07.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zabawy w formy, ponad normy! fot. Nadesłane

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na „Zabawy w formy, ponad normy”, twórcze spotkania w przestrzeni miasta (Park Planty oraz Park Kajki).

Mile widziane osoby w każdym wieku, które chcą spędzić czas w sposób kreatywny i zabawny. Uczestnicy w luźnej atmosferze, będą mieli okazję usłyszeć kilka ciekawostek na temat słynnych, elbląskich Form Przestrzennych, a oprowadzanie po wybranych obiektach, każdorazowo połączone będzie z akcjami animacyjno - plastycznymi, m. in.: grą w MEMO XXL inspirowaną Elblągiem, wyzwaniem na zbudowanie najbardziej odjazdowej formy przestrzennej czy dorysowankami “Potwory i stwory”.

Działania zrealizowane będą w ramach projektu „Formy «parkowe» – Konserwacja zbioru Otwartej Galerii Form Przestrzennych”. W związku z tym, że wszystkie spotkania będą się odbywać na świeżym powietrzu - ich zaistnienie uzależnione jest od warunków pogodowych. Prosimy o śledzenie komunikatów na Facebooku Galerii EL, aby być na bieżąco z ewentualnymi zmianami terminów spotkań oraz ich szczegółami.

Terminy spotkań: 11, 13, 18 i 20 lipca 2022 r. Godzina 12.00

Na wszystkie spotkania wstęp wolny!

*Dofinansowano ze środków programu własnego Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku pn. „Rzeźba w przestrzeni publicznej dla Niepodległej – 2022”, pochodzących z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.