› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Wziął „magic blue" i zasłabł. Kolejna ofiara dopalaczy

› bieżące ponad rok temu    17.04.2015
Informacja prasowa
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A
Wziął „magic blue

Policjanci prewencji udzielali wczoraj pomocy dla ratowników medycznych, którzy zostali wezwani do 22-latka na ulicę Dębową w Elblągu. Mężczyzna zasłabł po wzięciu dopalaczy, a chwile później stał się agresywny. Jak powiedział zaciągnął się tylko dwa razy i źle się poczuł. Pogotowie wezwał jego ojciec. Konieczna była hospitalizacja.

Interwencja miała miejsce wczoraj około godziny 22. na ulicy Dębowej w Elblągu. Policjanci pojechali na prośbę ratowników medycznych, którzy mieli trudności z poradzeniem sobie  z agresywnym 22-latkiem. Okazało się, że wcześniej zażywał dopalacze, które kupił pod nazwą „magic blue". Jak powiedział później wystarczyło, że dwukrotnie zaciągnął się ze szklanej lufki, żeby zasłabnąć. Półprzytomnego chłopaka zastał w domu jego ojciec. Na miejsce przyjechali ratownicy. Mężczyzna miał przekrwione oczy i nie było z nim kontaktu. Jednak po kilku minutach wpadł w amok i nie chciał się poddać wstępnym badaniom. W rezultacie trafił do szpitala na dalsze badania.

Policjanci ostrzegają !

Zażywanie dopalaczy wiąże się z wysokim zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzkiego i prowadzi do uzależnienia.


Jakub Sawicki 
KMP Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wojtek
ponad rok temu ocena: 0%  3
Powinna być całkowita depenalizacja używek i programy edukacji zwiększające świadomość społeczeństwa. Ludzie zawsze pili, palili, ćpali, a prohibicja nie przyniosła niczego dobrego. Ale prościej jest zamieść problem pod dywan. @elb - w kazdej używce jest podatek który zasila kasę państwa i powinien być tak wyliczony żeby pokryć ew. koszty leczenia.
~ elb
ponad rok temu ocena: 40%  2
Biorą to dzieci bo są głupie ale dorosły ?Za szpital w takich przypadkach powinien dostać rachunek do ręki i zapłacić . Głupota ludzka nie zna granic.
~ Skandal i tyle
ponad rok temu ocena: 57%  1
Każdy człowiek który umiera od tego gów..a to ofiara wojny z narkotykami. Nie ma na świecie ani jednego przypadku śmiertelnego po zwykłej marihuanie. Każdą ofiarą powinno się odciążyć polityków którzy mentalnie żyją w 18 wieku. Zaścianek i zabobony z kieliszkiem w dłoni.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.