› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Wyzwiska, bójki i rękoczyny w spółdzielni Zakrzewo. Jakie tajemnice skrywa Zarząd?

› bieżące ponad rok temu    26.06.2014
Bartłomiej Ryś
komentarzy 132 ocen 53 / 92%
A A A
Drzwi na Zebraniach są zamykane na klucz, a porządku strzeże trójka ochroniarzyDrzwi na Zebraniach są zamykane na klucz, a porządku strzeże trójka ochroniarzy fot. Bartłomiej Ryś

To, co dziś wydarzyło się w spółdzielni Zakrzewo przechodzi wszelkie granice. Po ostatnich doniesieniach jakoby dziennikarzy nie wpuszczano na walne zgromadzenie, dziś pojawili się oni w dość sporej grupie. Ponownie interweniowała policja, doszło do rękoczynów.

Czytelnicy od pewnego czasu informują nas o nieprawidłowościach w spółdzielni Zakrzewo. Pierwszym sygnałem była wypowiedź mieszkanki Zawady, która zgłosiła problem na spotkaniu Jerzego Wilka z mieszkańcami tej dzielnicy. Po pierwszych publikacjach w prasie i Internecie, coraz większej członków spółdzielni zaczęło mówić o nieprawidłowościach, jakich są świadkami przy każdych walnych zebraniach.

W ostatnim czasie głośno było o tym, że prowadzący serwis „Twierdza Elbląg” nie wszedł na walne zebranie  spółdzielni. Chciał on osobiście przyjrzeć się temu, w jaki sposób działa Zarząd i Rada Nadzorcza spółdzielni. W dniu dzisiejszym dziennikarz naszej redakcji spotkał się z jednym z mieszkańców osiedla Zawada, który ze spółdzielnią walczy już od kilku lat. Skutkiem tego jest m.in. zawał, który cudem przeżył. Ten sam mieszkaniec poinformował zarówno naszą redakcję, jak i innych dziennikarzy o dzisiejszym, kolejnym, walnym zebraniu i poprosił, abyśmy przyszli i interweniowali.

O godzinie 17.00 pod budynkiem spółdzielni Zakrzewo stawiło się kilku przedstawicieli różnych elbląskich mediów. Dziennikarz naszej redakcji, przy próbie wejścia szarpnięty przez ochroniarza, który słowami „nie ma zaproszenia, nie ma wejścia” nie wpuścił go na salę. Drzwi, zgodnie z tym co przewidywaliśmy, były zamykane na klucz za każdym razem. Po obu stronach stali ochroniarze, na środku dodatkowo trzeci ochroniarz-kobieta. To wszystko wyglądało jak twierdza, w której dzieją się niewyobrażalne rzeczy.

Na miejsce została wezwana policja. Następnie dziennikarze skontaktowali się z komendantem policji, który wyraził zgodę na wejście do środka siłą. To, co usłyszeliśmy od członków spółdzielni przeszło nasze wszelkie domysły.

Ochrona użyła siły wobec dziennikarzy, doszło do rękoczynów. Walne zebranie podzieliło się na dwie strony. Po jednej stanęli członkowie, który chcieli obecności dziennikarzy na sali. Po drugiej – ich przeciwnicy. Po raz kolejny interweniowała policja.

Całe dzisiejsze zajście w spółdzielni, to po prostu skandal. Co skrywa spółdzielnia Zakrzewo? Jak potoczą się sprawy w Sądzie o użycie siły wobec dziennikarzy? Co wiedzą sami członkowie? Na te i wiele innych pytań odpowiemy już jutro.

Poniżej prezentujemy niewielką część materiału video, który został nakręcony w spółdzielni Zakrzewo 26 czerwca 2014 roku. Widać na nim wyraźnie, że drzwi do sali, w której odbywało się walne zebranie, zostały otworzone przez jednego z członków spółdzielni. To świadczy wyłącznie o tym, że mieszkańcy Zawady chcą znać prawdę.

Szeroki materiał tekstowy oraz video już jutro w serwisie elblag.net

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (132)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ p-pi
ponad rok temu ocena: 40%  132
Panie Witoldzie .. problem w tym , że ja widziałem te wejście Pana , Pana P. i Pana L . i innych... do budynku SM Zakrzewo, jeśli tak Pan wchodzi do klatki, do domu .....?? Cóż , może.. ja też Tak powinienem ?? Hmm.. Nie Pana , nie chciano wpuścić, lecz dziennikarzy . czy słusznie nie wiem . Jak Pan wytłumaczy swe uczestnictwo w trzech częściach Walnego Zgromadzenia poprzedzających I V ? Nie wpuszczano Pana ? Wpuszczano , bez problemu. I na V też Pan był . Jestem co raz częściej " zszokowany " Pańskimi wypowiedziami. mijającymi się coraz bardziej z rzeczywistością .
~ witoldlada7@gmail.com
ponad rok temu ocena: 45%  131
Tak było! Chciałem wejść na Walne Zebranie (czwartą część) i natrafiłem na pilnie strzeżoną moją spółdzielnię przed mną, abym nie mógł być obserwatorem Walnego Zgromadzenia na którym odbywają się głosowania między innymi moich projektów uchwał. Jestem tym zszokowany. Jak ludzie ludziom mogą tworzyć takie przeszkody w kraju, który oficjalnymi władzami chwali się demokracją, wolnością, wolnością słowa i wolnością dostępności do słowa. Witold Łada – Uwłaszczenia: Zapraszamy na stronę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 40%  130
Panie L . " odpowiedzi " brak, dlaczego ? Więc muszę się przejść do Spółdzielni . Nie wyobrażam by Pan mógł dalej kogokolwiek reprezentować , jeżeli okaże się prawdą .
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 25%  129
A o co Pan pytał ? O kulturę poprzedniej Rady Nadzorczej ? Nie wiem bo się nią nie zajmowałem. Co zaś do reprezentacji to zawsze reprezentuje siebie i tylko siebie a jeśli ktoś moje poglądy podziela to super. Ja zawsze robię tylko to co mogę zrobić jako obywatel z ulicy i nie musze się zasłaniać tytułami czy zapleczem. Proszę nie ironizować - słabo to Panu wychodzi....
~ to ja nie-jarząbek
ponad rok temu ocena: 40%  128
Ehe, mieszkaniec, nie o take Polske walczymy, częściej się przechodź do tejże Spółdzielni, bo właśnie ignorancja mieszkańców doprowadza do dyktatury prezesa, zarządu i rady. Trza im patrzeć na ręce i egzekwować wywalanie członków, którzy nie płacą. A skoro takich członków się trzyma, to chyba pora zmienić władze spółdzielni, no tak czy nie? :-)
~ witold_lada@tlen.pl
ponad rok temu ocena: 40%  127
Zapraszamy na:: www.... uwłaszczenia Witold Łada
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kormoran
ponad rok temu ocena: 29%  126
do EuPi - co do Latkowskiego- jaki dał przykład? Z ziemi moskiewskiej, gdzie się ukrywał przed polskim wymiarem sprawiedliwości, przybył wprowadzać sprawiedliwość? Więcej oleju w głowie życzę, zestawianie szemranego jegomościa ze słowami hymnu świadczy o głupocie horrendalnej.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 50%  125
Pan Latkowski pokazał że i Prokurator Okręgowy nie zna prawa albo je zna i mimo to nim manipuluje. Jeszcze coś Panu wyjaśnić ?
~ URBAn
ponad rok temu ocena: 50%  124
SPOŁECZNIAKI KOMUCHY DOPÓKI STARZY NIE WYMRĄ TO KOMUNA BĘDZIE RZĄDZIĆ !!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ z Okulickiego
ponad rok temu ocena: 58%  123
No widać od razu po materiale filmowym że wszystko było wyrezyserowane przez Państwa SZ. Najpierw Pani Sz. otworzyła drzwi dziennikarzom stojacym na zewnatrz, a potem Pan Sz. wypchnął drzwi na zebranie. Skoro Pani Sz. tak dobrze rżądziła przez trzy lata to czemu nie wprowadziła zmian do Statutu tylko tępiła Pana Ł. Przekręty jeśli były to za jej czasóww przecież to walne to podsumowanie roku 2013 gdzie przez pół roku rzadziła niepodzielnie / bez prawa sprzeciwu/ Pani Sz. Nie wybrano jej na kkolejną kadencję i to jest przycczyna awantury.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 20%  122
Materiał jest znacznie dłuższy a rezyserem w tym nagraniu był przypadek . Opowieść Pani z filmu sprawdzimy słowo po słowie i dokumnet po dokumencie - proszę się nie bać o niczym nie zapomnimy....
~ "o take Polske " rzekł Lech
ponad rok temu ocena: 56%  121
O ile jest prawdą , to co jest na pisane poniżej o Panu L. a nazwisko bardzo popularne w kraju w Elblągu . To teraz rozumiem ,dlaczego ten Pan , tak dobijał się do drzwi Spółdzielni . Chciał uregulować swe zobowiązania ? Przez oddział PKO znajdujący się w budynku ?? A Ci "niedobrzy" ochroniarze , nie chcieli wpuścić ?? . A tak na poważnie . Miło by było gdyby Pan L. napisał , czy jest TO prawdą czy NIE ?? . Bo jeżeli będzie BRAK odpowiedzi . To oznacza , że jest to PRAWDA. Choćby z tego powodu , żeby n ie było niejasności , niedomówień . Dla mnie, Ktoś jest bardzo ale to bardzo dwulicowy, takie odnoszę wrażenie. Mogę się mylić , choć wątpię. Jako członek spółdzielni nie chcę aby Spółdzielnia Zakrzewo pokrywała jakiekolwiek należności , kogokolwiek z żadnych funduszy . Mamy od 25 lat kapitalizm , więc zasady jego funkcjonowania są znane przez wszystkich ?? czy nie bardzo ???
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 25%  120
Oj zaraz.... ja nie polonista a Pan masz się czego czepiać i obaj jesteśmy szczęśliwi .
~ prof. mniodek
ponad rok temu ocena: 43%  119
Bożę widzisz i nie grzmisz !!!! Ten analfabeta jeszcze zabiera głos - nygus i brakorób jeden - w szkole podstawowej chyba był przez przypadek. Jak chcesz coś pisać na forum - to najpierw sięgnij do słownika - że mu ręka nie zadrżała jak takie wali byki!!!!
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 33%  118
Racja a kapitalizm mówi że taka płaca jaka praca . I dodaje że klijnet zawsze ma rację. Jak masz Pan chęc płacić nygusą i brakorobą - Pana rzecz.
~ nnnnn.,
ponad rok temu ocena: 42%  117
A czy Państwo S i niby dziennikarze bo nikt nie zdążył nawet zapytac tych panów czy mają legitymacje prasowe wiedzą że szturmowali ochronę ze stopniem niepełnosprawności. Taki atak wstyd kulturę była RN zlikwidowała na Zawadzie a teraz słoma z butów. Cała Unia Europejska byłaby z nas dumna. Chyba do końca chcecie zadusic to osiedle przez swoje chore ambicje, nienawiść, złość jakbyście mogli to w łyżce wody się potopili nawzajem a wniedzielę do kościółka. Wstyd
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 40%  116
Ponad ambicje wypada wynieść obowiązek, Obowiązek pokazani co się w SM Zakrzewo dzieje to też sprawa Dziennikarzy. Proponuję się nie ośmieszać bo zamykanie ust innym lekko wyszło z mody....
~ nnnn.,
ponad rok temu ocena: 38%  115
A dziennikarze i państwo S wiedzą że ochrona ma orzeczoną grupę niepełnosprawności i taki atak na te osoby, ale wstyd a kulturę była Rada na Zawadzie zlikwidowała słoma z butów wychodzi wstyd panowie niby dziennikarze ( bo nikt nawet nie zdążył zapytac czy Ci Panowie mieli legitymacje prasowe)Pani byłaaaa Przewodnicząca Dla mnie jest wstyd za Was dziennikarzy Panią ale co zrobić jeśli jest przerost ambicji nad kulturą.
~ cha cha
ponad rok temu ocena: 48%  114
No nie wierzę pan Lewandowski i dług czynszowy teraz już wiem czyich interesów broni , hm i co pozostanie zielona trawka ...Ale numer ,ale co tam czy te oczy mogą kłamać ... widocznie tak . Też kupię sobie kamerę i będę udawać dziennikarza oby nic nie robić .Chyba , że dla pana L. jak to mawiał Ferdynand Kiepski z jego wykształceniem nie ma roboty. Ciekawe czy była przewodnicząca Rady pani S. wie jakie to media... , które rzetelnie unikają płacenia . Gratuluję przedsiębiorczości.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 33%  113
Zawsze bronię własnych interesów i do tego samego namawiam każdego . O prawa gejów niech się upominają geje a o sprawy Zakrzewa mają dbać jego mieszkańcy. Nie płacenie za złą pracę zarządu to też forma protesatu - dadto jest dość skuteczna ekonomicznie.
~ oburzony mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 48%  112
Jak czytam , że garstka decyduje itp itd . jak ludzie mają w d...wszelkie wybory w tym kraju , .taka prawda. Ale pretensje to każdy ? Na jakiej podstawie, lenistwa ?? Dziennikarze jacyś bardzo młodzi , nagle się pojawiają . I szum i kamera , byłoby miło zapowiedzieć się jak do kogoś się idzie . I w imieniu czyjego zaproszenia , bo tak to Panowie i Panie jeżeli tam byli to .....wstyd . A takich zachowań to myślę , że elblążanie mają dość .....kultury tu nie było a prowokacja dziennikarska to jest zrozumiała może dla dziennikarzy ale nie dla ludzi ......i dlatego z tego wszystkiego wyszło dziennikarskie " dno " A może dlatego ,że teraz dziennikarzem może zostać każdy > Nawet bez odpowiedniej szkoły ???
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 33%  111
W jednej z pięciu części bało udział 47 osób Walne Zgromadzenie to zatem 250 osób,,,, Dla porównania rewitalizację Geśeig Góry w I turze budrżetu obywatelskiego poparło około 500 osób, Jeszcze coś ? Brak kultury to nieststey zasługa Rady Nadzorczej - jesłi ktoś łamie prawo to za to zapłaci. Mam nadzieje że sporo....
~ cha cha
ponad rok temu ocena: 45%  110
Co ja tu czytam pan Lewandowski i dług w Spółdzielni hm no nie wierzę . Chyba przyjdzie zamieszkać pod chmurką ,ale co tam ...czy te oczy mogą kłamać... Straciłam całą wiarę w dziennikarstwo... co ja piszę jakie dziennikrastwo !!! Też sobie kupię kamerę i będę udawać dziennikarza . Teraz juz wiem skąd ta napaść na Spółdzielnię ,no chyba że cytując Ferdynanada Kiepskiego dla pana L. z jego wykształceniem nie ma roboty i robi co umie .Ciekawe czy była Przewodnicząca Rady pani S. wie ??? jak to z tymi mediami bywa i kto i ile ma zadłużenia...
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 33%  109
Prosże uwierzyć bo nierobą płacić nie zamierzam. Dziennikarstow drogi Panie to pisanie prawdy taką jaką jest . Moje wyksztłałcenie chętnie porównam z Pańskim ale moze się okazać że to Panu radości nie przyniesie,,,,
~ księgowy
ponad rok temu ocena: 62%  108
Niech Lewandowski napisze jaki ma dług czynszowy w Zakrzewie
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 25%  107
Nie mam zamiaru niech to zrobi Pan Prezes ja w kazdym razie złotówki do jego wypłaty nie dołoże....
~ Stefan Batory
ponad rok temu ocena: 59%  106
Wstyd, wstyd, wstyd! To jest dziennikarstwo?? Jak można aż tak nisko upaść, żeby szturmować posiedzenie w celu nabazgrania jakiegoś marnego artykułu? Zainteresowałbym się, dlaczego komendant zgodził się na użycie siły w tak błahej sprawie (korupcja, znajomości? bo na pewno nie rozsądek i adekwatność sytuacji). Nie wiem kto ma rację i mnie to nie obchodzi, mnie szokuje jedynie sposób działania pseudodziennikarzy i pseudokomendanta
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0%  105
Nie ma błahych spraw. Skoro przed wyłaczeniem Prasa ma prawo być obecna to tylko prasa decyduje czy z tego prawa skorzysta. Skoro się komus jawnośc nie podoba - zapraszam na Białoruś....
~ ????
ponad rok temu ocena: 89%  104
A może tak , zgodnie ze Statutem Spółdzielni członkowie spółdzielni np: z Wiejskiej np : 46 powinni dogłębnie i zainteresować się zadłużeniem swych nieruchomości ? Którzy członkowie a może i nie członkowie , powodują zadłużenie ?? Kto wie jaki to da rezultat ??
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 17%  103
Może pora kogos wykreślić skor nie płaci >?
~ zwijamżagle
ponad rok temu ocena: 23%  102
Rada nadzorcza skutecznie zastraszała ludzi zima, gdy grupa inicjatywna chciała coś u nas zmienić. Sam podpisałem im listę popierającą. . Panie Lewandowski, jesli poczuje się pan dziennikarzem śledczym, to może okaże sie, że tylko pan jest tu człowiekiem mogącym zrobić porządek z tą głupia spółdzielnia. Liczymy na Pana determinację. A klub seniorów prosze omijać szerokim łukiem, im w głowie tylko biuro matrymonialne na zabawach w spółdzielni
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 14%  101
Mnie bardziej interesują liczby i kwoty ale faktycznie za wiele uwagi poświęcałem Ratuszowi a za mało Zawadzie,,,, pora to zmienić . Nie czuje się dziennikarzem tym bardziej śledczym ale liczyć umiem i kojarzyć co i jak też. Ale mieszkam tu zaledwie trzy lata a referendum sporo pracy kosztowało. Ale pora posprzątać i tę stajnie augiasza , teraz poszukamy gdzie leżą śmieci .
~ normalny
ponad rok temu ocena: 68%  100
Dla mnie oczywistość - zebranie członków spółdzielni mieszkaniowej jest zebraniem członków spółdzielni mieszkaniowej i na pewno nie chciałbym udziału ani mediów ani oszołomów, To tak jak na moje zebranie wspólnoty mieszkaniowej wszedłby Lewandowski z mikrokamerą i bona na plecach, Parodia.
~ Ss
ponad rok temu ocena: 33%  99
Ciekawe ilu członków bralo udzial na walnym w sielance z paru tysiecy
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 33%  98
Jeśli ktoś z członków mnie zaprosi to czemu mam nie wejść ? Na walnym było 47 członków - w Walnym brało zatem udział 200 z paru tysięcy członków SM Zakrzewo.....Dla ciebie to normalne ? Jeśli tak to jesteś nienormalny
~ załoga dżi
ponad rok temu ocena: 50%  97
CZY dobrze widziałem KUCHEJDA - BONA dostał w papę?
~ V
ponad rok temu ocena: 61%  96
Spóldzielni Mieszkaniowej ZAKRZEWO powinna przyjrzec sie Najwyzsza Izba Kontroli, czy nie dochodzi tam do nieprawidlowosci w gospodarowaniu pieniedzmi tysiecy mieszkanców osiedla Zawada... Jak patrze na sklad Rady Nadzorczej (same dziadki i babuleńki) to sie juz nie dziwie,ze jedyne co tam Spoldzielnia od lat ma do zaoferowanie swoim mieszkancom to: turniej szachowy i Dzien sąsiada hahahaha a dzieci i młodziez siedza w blokach. Brawo dla dziennikarzy ze chcą poznac prawde (od lat tam tylko uklady i marnotrawienie pieniedzy mieszkanców) i zrbic porzadekkkkkkkkkkkkkk.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie mydlić oczu ......
ponad rok temu ocena: 63%  95
Dla mnie to wygląda jak działanie "bojówek partyjnych" , które albo chcą odwrócić uwagę od afer rządowych albo przykuwają specjalnie uwagę jakimś tam osiedlem aby nie poruszać tematu braku działań Prezydenta miasta . A zupełnie upewniam się w tym jak widzę tu nazwisko " kamerzysty " spotkań Prezydenta miasta z mieszkańcami . Mają Nas za głupków ?? Straż miejska rozwiązana czy nie ?? Nie a dlaczego nie ??
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 29%  94
Będzie okazja zapytać Prezydenta o jego reakcję i jego działania na razie pora o to zapytać zarząd Zakrzewa. Straż nie została rowiązana z woli 15 radnych którzy głosowali przeciw - wszyscy prócz radnych klubu PiS-u . Było uważać a wynik głosowanie może Pan sprawdzić w Serkretariacie Rady Miasta.
~ Były Czerwony ???
ponad rok temu ocena: 87%  93
A ten Pan w koszulę , który co uderza tego starszego Pana w okularach , to Kto ?? Będzie dobry dowód w sprawie . Takie metody to używali ale esbecy !!
~ Eww
ponad rok temu ocena: 67%  92
Jak to kto maz pani S przeciez to bylo ustawione ona wyszla sama z sali zeby powiedziec ze nie pozwalaja jej wejsc
~ Wk..ny Zawada
ponad rok temu ocena: 7%  91
Witam Mieszkańcy Zawady idzcie na to zebranie i odwołajcie ten zarząd..Zainteresowałem się sprawozdaniem SM Zakrzewo z roku 2013 i co i nie mogę wejść do pliku Ebok na stronie SM Zakrzewo.Trzeba mieć uprawnienia itp a jak chciałbym poczytać to muszę zadzwonić do SM Zakrzewo aby mi dali kod itp https://ebok.zakrzewo.elblag.p... PARANOJA czyli nie dla ludzi z Zawady to sprawozdanie.Mamy podobno pełną Demokrację tylko nie na Zawadzie .
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 25%  90
Dostę do informacji publicznej w zakresie wykorzystania środków unijnych jest uprawnieniem kazdego obywatela unii. Zarząd ma te dane przekazać nawet norwegowi o ile i nie poprosi....
~ Eww
ponad rok temu ocena: 67%  89
nie no pewnie Prezes mial tobie go przyniesc. Naprawde co niektorym w dupach sie przewraca. Rysz dupe od kompuera idz do spoldzielni i dostaniesz kod chyba ze nie jestes mieszkancem tego osiedla to wtedy sorry zajmij sie swoim osiedlem
~ ursus
ponad rok temu ocena: 48%  88
przeciez w tej spoldzieli siedza sami starzy komunisci,SBcu,UBc7y itd. to towarzystwo nie nadaje sie do zarzadzania spoldzielnia!! te staruchy powinny pielic grzadki na dzialkach!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bydło
ponad rok temu ocena: 70%  87
Cała ta afera to inscenizacja dziennikarska.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 20%  86
Prowokacja dzienniokarska jest po dochroną prawa polecam wnioski z konferencji Helsińskiej Fundacji Praw Czlowieka która odbyła się miesiąc temu w Warszawie /lub Białymstoku / .
~ xyz
ponad rok temu ocena: 42%  85
Kilka osób mocno popierających obecny zarząd szczeka w komentarzach pod kilkunastoma nickami i obsmarowuje resztę domagającą się wyjaśnienia sprawy. Nie mówiąc o tym że głosowanie robi się o północy żeby większość swoich została i zatwierdziła obecny zarząd. I tak można się przy korycie utrzymywać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ abc
ponad rok temu ocena: 57%  84
Wtargnięcie dziennikarzy do siedziby S.M. poniżej przyzwoitości ludzkiej ...
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 20%  83
Wtargnięcie jest działaniem bez podstawy prawnej było to zatem zajęcie miejsca jakie zostało przez zainteresowanych wybrane zgodnie z ich wolą w zakresie przysóugującego im prawa. Prawo to wygasło w chwili przegłosowania wyłaczenia jawności.
~ 1
ponad rok temu ocena: 57%  82
:) Czyli pan przyznaje jednak ze bylo wtargniecie
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 33%  81
Gdyby nie zamykano drzwi żadnego wtargnięcia by nie było... Proponuje nie odwracać kota ogonem bo moze Pan zostać ozdobiony jego ekskrementami....
~ Eww
ponad rok temu ocena: 45%  80
Ja mam pytanie komu Komendant wyrazil zgode na wejscie sila i jakim prawem jezeli tak to pan Komendant pozwala na to o co powinna dbac Policja do zaburzania porzadku a podobno bezpieczne miasto
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 20%  79
Macie prawo być na sali do czasu ewnetulanego wyłaczeni ajawnosci przez przegłosowanie takiej uchwały. Proponuję poczytąc prawo - w zasadzie wolno nam było spacyfokować ochronę dokładnie tak samo jak i Pani ma prawo zatrzymać złodzieja który Panią okrada .
~ Eww
ponad rok temu ocena: 78%  78
Ja się pytam czy Komendant powiedział "Tak możecie wejsc sila" czy powiedział możecie brac udzial dla mnie 2 rozne stwierdzenia bo watpie aby Komendant akceptowal uzywanie sily przez kogokolwiek
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 33%  77
Stwierdzenie że jest jawne do czasu wyłaczenia jawności jest stwierdzeniem że maja prawo brac w nim udział z istoty sprawy.
~ Eww
ponad rok temu ocena: 38%  76
Jezeli jest napisane"Następnie dziennikarze skontaktowali się z komendantem policji, który wyraził zgodę na wejście do środka siłą" to rozumiem w ten sposob, ze dziennikarze zadzwonili do Pana Komendanta z pytaniem czy moga wejsc na sile.A nie czy to jest jawne srawne czy inne czy inne.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 46%  75
Pan Komendant stwierdził że do podjecia uchwały o wyłaczeniu jawności jest on jawne a więć moze w nim uczestniczyć prasa. Prawo zostało zastosowane w sposób literalny - po wyłaczeniu jawności / co może zrobić głosowanie członków spółdzielni / koledzyjakwidac opuścicli salę zebrań. Wola większości jest prawem demokracji.
~ Eww
ponad rok temu ocena: 44%  74
Ja mam pytanie komu Komendant wyrazil zgode na wejscie sila i jakim prawem jezeli tak to pan Komendant pozwala na to o co powinna dbac Policja do zaburzania porzadku a podobno bezpieczne miasto
~ zawiedziny
ponad rok temu ocena: 63%  73
ludzie jacy dziennikarze to to grupa dzieci z aparatami z biedronki, ktora wpadla zrobic zadyme i miec tania sensacje. Czy ktoś z tych DZIENNIKARZY skonczyl dziennikarstwo lub polonistyke bo po poziomie tekstow i bledach jakie robice sadze ze nikt. Najlepsze jest to, że bronia spoldzielcow a w tle jeden z dziennikarzy pyta czy moga glosowac widac przygotowanie do tematu profeska ze szok. ŻENADA.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0%  72
Proponuję poczytać prawo spółdzielcze. Walne Zgromadzenie jest najwyszą władzą w Społdzielni i ma prawo jedną uchwałą zdymisjonować zarząd i radę oraz dowolnie zmienić statut o ile jest to zgodne z prawem społdzielczym. Na Walnym głos ma tylko jego Przewodniczący i to on kieruje przebiegiem poddająć uchwały pod głosowaniem Prezes czy Rada o ile nie dostanie głosu nie ma nawet prawa się odezwać. Na Walnym Prezes jest równy kazdemu z członków spółdzielni bo ma jeden głos i ogólnie biorąc - te same prawa.
~ 1
ponad rok temu ocena: 63%  71
1.Ale mozna glosowac wnioski. 2 prosze mi wytlumaczyc bo jeden z "dziennikarzy opowiadal na filmie Policjantowi, że to Rada Nadzorcza mogla podjąć decyzje o utajnieniu obrad. To kto w koncu decyduje bo slysze już 3 wersje od "Dziennikarzy". Moze po prostu wystarczy siegnac do statutu zatwierdzony przez WZ najwyzszy organ s-ni oraz do regulaminu WZ
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 33%  70
Pytanie raczej do Przewodniczącego - o ile bowiem ktoś przeczyta Prawo Spółdzielcze to się przekona że nie można głosować uchwał nie wprowadzonych do porządku obrad a co więcej pierwej należało zmienić porządek obrad... Przy okazji również fakt nie wpuszczenia na salę głosowań osoby z ważnym mandatem w dłoni kładzie ważność całego zgromadzenia - w trybie protestu wyborczego byłoby to jak zamknięcie lokalu na czas przerwy obiadowej ,,,,
~ inc
ponad rok temu ocena: 44%  69
czy to nie bonek kuchej mowi "w sadzie się spotkamy" to mnie rozwala/// ciekawe czy znajdzie czas bo swoich tez ma sporo
~ Zawada city
ponad rok temu ocena: 60%  68
Polecam kliknięcie "Wpisy tej osoby". Niektóre osoby przybierają tu przeróżne formy nazewnictwa ;) gienek, podróżnik, misiaczek... Próbuje się zamydlić oczy, to oczywiste.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 22%  67
No cóż jak widać zwolennicy zamkniętych drzwi zbyt liczni nie są a przynajmniej mają tego świadomość.....
~ fan
ponad rok temu ocena: 33%  66
Sebastian Bona-Kuchejda w akcji
~ suchar
ponad rok temu ocena: 33%  65
o grozba karalna ":D
~ gratuluję
ponad rok temu ocena: 58%  64
Chuligański wybryk dziennikarzy (art 51 i 52 Kodeksu Wykroczeń)
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 33%  63
Art 51 i 52 KW miłałby zastosowanie w wypadku odmowu opuszczenia pomieszczenia po uchwaleniu wyłaczenia jawności . Tylko Walne ma prawo wyłaczyć jawnośc obrad i to o to walczyli Dziennikarze . Skutecznie jak widąc...
~ też tam byłem
ponad rok temu ocena: 69%  62
Grupa fotoreporterów i mąż byłej przewodniczącej zachowali się jak bydło. Pokażcie koniec zajścia, gdy zebrani większością głosów wyprosili dziennikarzy z sali.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 22%  61
Obrona prawa to nie zachowanei się jak było . Proszę nie pluć na groby tych co zginełi w 1970 czy podczas Stanu Wojennego. Skoro to Walne wyłączyło jawność to trzeba tę decyzję uszanowąć. Ale dziś zapraszam członków SM Zakrzewo by głosowali za jawnoscią procesu w którym to oni mają zabrać glos we własnej sprawie.
~ Wiecie, tak se myślę, że...
ponad rok temu ocena: 38%  60
Ta banda 30 mocherów co była na zebraniu i szalała, jeszcze zdolna nas piszących do sądu pozwać, że im PRLowski spokój rujnujemy. A tak towarzysze się starają, może jeszcze Międzynarodówkę odśpiewają:http://www.youtube.com/watch?v=iL7D4LA5zs0 I sztandar KC PZPR ustawią:)
~ gienio
ponad rok temu ocena: 50%  59
do elblążanka to nie wypociny tylko moje przemyślenia biorę przykład z dziennikarzy chyba mogę, a że garstka ludzi ale czy ktoś broni aby przyszło więcej czyli co trzydzieści lat jest źle to trzeba było startowac do zarządu i robic porządek może by było lepiej. Najlepiej narzekac płakac a może czas wziąść się do roboty i cos zrobic fajnego dla tego osiedla bo chyba zasłużyło sobie na to.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 22%  58
Słuszna racja to Wasza Społdzienia / nie moja / i to Wy macie o niej decydować nie ja ...
~ z Info . elblag
ponad rok temu ocena: 75%  57
Ma Pan Mariuszu Lewandowski racje trzeba trzeba umieć liczyć dlatego Spółdzielnia powinna ściągać nie zapłacone należności lub sprawę zgłaszać dom sadu a później niech się tym zajmie komornik i pozbawić członkostwa aby inni nie musieli za dłużników płacić . Długi się z powietrza nie biorą za to niepłacących jest wielu za to tu i ówdzie "zabłysnąć" to owszem . Ok. Każdy kowalem swojego losu , powiada przysłowie ludowe .
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 11%  56
Płacenie za żle świadczone usługi jest bzdurą. Szewc co kólawe buty szyje niech na zapłatę nie liczy....
~ ........m
ponad rok temu ocena: 50%  55
Patologia jak to rozumiec czyżby my mieszkańcy Zawady to patologia oj nie ładnie Panie L tak nas nazywac ale kulturalna patologia bo jak tylko wychodziła pani była przewodnicząca z sali obrad to tylko trochę pobuczeliśmy.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0%  54
Pani Ewo - patologia trwająca lata nie przestaje być patologią. Nie znam tej Pani i pierwszy raz widziałem ja na oczy. Jednak powiedziała sporo spraw konkretnych i dośc bulwersujących. Ale trzeba je sprawdzić ,,,,
~ Eww
ponad rok temu ocena: 0%  53
Ale ocenilo to walne nie przyjmujac sprawozdania tej pani w zeszlym roku i nie wybierajacj jejna nastepna kadencje zapomniala o tym powiedzec w wywiadie
~ Eww
ponad rok temu ocena: 50%  52
Ale ocenilo to walne nie przyjmujac sprawozdania tej pani w zeszlym roku i nie wybierajacj jejna nastepna kadencje zapomniala o tym powiedzec w wywiadie
~ Eww
ponad rok temu ocena: 50%  51
Ale ocenilo to walne nie przyjmujac sprawozdania tej pani w zeszlym roku i nie wybierajacj jejna nastepna kadencje zapomniala o tym powiedzec w wywiadzie
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 20%  50
A to co Pani pisze winno ocenić walne - dokładnie i krok po korku, A członkowie społdzielni nawet nie obecni na walnym mają prawo się z opiniami stron sporu zapoznać. Na tym Walnym było kilkadziesiąt osób - to oni mają deczydowąć o sprawach 10 000 ludzi ? Moim zdaniem nie....
~ Eww
ponad rok temu ocena: 80%  49
patologia to jest to ze niktorzy nie potrafia zrozumiec ze im podziekowano, odrzucono sprawozdanie RN na zeszlorocznym Walnym, nie wybrano ich ponownie. A co do pani przewonczacej bylej RN skoro tak stoi na strazy finansow niech odpowie czemu min RN za jej kadencji podjela uchwale o odebrania prawa glosu czlonkom RN przy przetargach http://www.zakrzewo.elblag.pl/... strach przed odpowiedzialnoscia i czemu nie stala na strazy finansow czlonkow gdy wiekszosc przetargow wygrywala 1 firma i nie zawsze najtansza O czyje finanse pani chodzi o finanse czlonkow spoldzielni czy o diete czlonka RN
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 13%  48
Patologią drogi Panie jest stan gdy kilkadziesiąt osób ma decydować o sprawach tysięcy innych .... No to zgody nie ma i być nie może.
~ ...
ponad rok temu ocena: 57%  47
hm karta etyczna powiada pan więc postępuj pan etycznie , a jak pan się nudzi to może do pracy wart pójść.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0%  46
To propozycja czy pobożne życzenie ?
~ EuPi
ponad rok temu ocena: 36%  45
,,dał nam przykład pan Latkowski jak zwyciężać mamy, Marsz, marsz Latkowski, z ziemi ..." no, kto dopisze? Panie Mariuszu, mądre decyzje pewnie jak spartoli coś PiS, a resztę....?
~ Moim zdaniem.
ponad rok temu ocena: 45%  44
Moim zdaniem, sprawa śmierdzi. Czas tym zainteresować media ogólnopolskie. Prezes ZAKRZEWA na pewno wyprowadza kasę spółdzielni na swoje konto.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
ponad rok temu ocena: 33%  43
Największa plotkara z osiedla też tam siedzi, a wieczorami butelki pod balkonami zbiera, a jej piesek sra na trawniki, przykład idzie z góry... gówniany zarząd=gówniane trawniki, śmiechu warte, banda złodziei...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kto za tym stał ??
ponad rok temu ocena: 71%  42
Państwo Nas zapraszają ?? Czy otworzył jeden mieszkaniec ?? I żeby niby dziennikarz tak się pchał ?? Co to stadion ? W sądzie się spotkamy ?? Pewnie Spółdzielnia zgłosi wtargnięcie , zapewne. To co tu się dzieje to skandal ?? Skandaliczne to jest Twoje zachowanie , bo podnosisz głos . O który nikt Cię młody człowieku nie pytał . Zostaliśmy zaproszeni przez część członków spółdzielni , których i ilu ?? I dlaczego inni o tym nie wiedzą . Co za banalny tekst .
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 30%  41
Proponuję zapytać o to przewodniczącego Walnego... Człowiem młody ale mądry ... Proponuję też nie zabierać nikomu głosu bo to dar to Boga nie od Pana....
~ .....
ponad rok temu ocena: 67%  40
Nie rozumiem czemu pan Lewandowski tak szumnie wypowiada się o prawach spółdzielców czyżby nim był? I czyjego interesu broni.... to ciekawe zagadnienie warto nad tym się zastanowić co nim kieruje ?
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 30%  39
Karta Etyczna Mediów. Ale podobno w trakcie refe3rendum płacił mi Palikot .... Teraz podobno płaci mi PiS.... A I jeszcze Gang Kulawego ... Che się Pan dołożyć ? Numer konta czy w gotówce >??? Normalnie jakbym słuchał o zaplutych karłach rekacji.....
~ gienio
ponad rok temu ocena: 33%  38
do Pana L trzy lata temu, dwa lata temu i 5 lat temu też było tyle samo ludzi jakby pan chodził to by pan wiedział wiec prosze nie pisc bzdur, a z ta policja to tak nie do końca prawda a jakiez to obowiazki czyżby druga spółdzielnia mieszkaniowa. Jeszcze trochę i padnie blady strach na Spółdzielnie Elbląskie.
~ elblążanka
ponad rok temu ocena: 33%  37
Oj gienio gienio, mentalnie to miniona epoka jak czytam takie wypociny... Właśnie to trzeba zmienić, o losie tysięcy spółdzielców decyduje garstka popleczników prezesa, która w ogóle nie rozumie nad czym debatuje i za czym głosuje... I obiema rękoma podpisuję się za tym by blady strach padł na wszystkie spółdzielnie mieszkaniowe, nie tylko na te elbląskie...
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 25%  36
Patologia nie przestaje być patologią tylko dlatego że trwa długo...
~ sąsiad
ponad rok temu ocena: 78%  35
Jak trudno pogodzić się z odejściem od władzy z Rady Nadzorczej . Byłem tam i jestem zszokowany , MOŻE NIM COKOLWIEK SIĘ NAPISZE WARTO ZAPYTAĆ JAKIE BYŁY PRZESŁANKI tej pani , która zrobiła awanturę. O co ? o to , że nie ma poparcia i nie jest przewodniczącą. Parcie na szkło żądza władzy.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 27%  34
Drogi Panie jeśli kłamca we własnym interesie mówi prawdę to robi dobrze czy żle ? Właśnie żeby sprawdzić jak jest naprawdę trzeba być na walnym z kamerą i pokazać jak wygląda Walne tym co nie chca na nie iść a potemnarzekają na czynsze... Umiesz liczyć to licz na swoje i swoje na własnym kalkulatorze....
~ rot
ponad rok temu ocena: 60%  33
Stare dziady się zachować nie potrafią. Przez takich jak wy Elbląg, jest miastem dinozaurów.
~ podróżnik
ponad rok temu ocena: 77%  32
do zoe przejdź sobie po Elbląskich spółdzielniach i zobacz jakie są czynsze to wtedy nie będziesz bredził i wypisywał głupot, zobacz sobie Zatorze ZBK i Nad Jarem i potem sobie wypisuj. A dla mnie to bez różnicy kto czy PRL, PO, PIS czy inny diabeł aby był mądry i mądrze żądził. A ta Pani co była dzisiaj i zrobiła z mężem ten cyrk to dopiero szkodnik pare lat i położyła na łopatki Zawade.A teraz buduj człowieku od nowa i jak tu żyć dalej
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 30%  31
Ale jak odróżnić decyzje mądre od głupich ? Bez względu kto rządzi trzeba mu patrzeć na rencje i liczyć razem z nim,.... Kto nie szachruje niczego pod stól nie chowa...
~ mieszkaniec Okulickiego
ponad rok temu ocena: 57%  30
Panie Lewandowski - cytuję dziennikarza: " W dniu dzisiejszym dziennikarz naszej redakcji spotkał się z jednym z mieszkańców osiedla Zawada, który ze spółdzielnią walczy już od kilku lat. Skutkiem tego jest m.in. zawał, który cudem przeżył.Ten sam mieszkaniec poinformował zarówno naszą redakcję, jak i innych dziennikarzy o dzisiejszym, kolejnym, walnym zebraniu i poprosił, abyśmy przyszli i interweniowali." To pan wymyśla głupoty. Czytanie tekstu ze zrozumieniem.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 20%  29
Drogi Panie proponuję wyjąć ręce z kieszeni i policzyć ilu tam było reporterów ? Jak Pan policzy proszę pomyśleć.... Pprościej się nie da,,,,,
~ czupryna
ponad rok temu ocena: 47%  28
Pan Wilk robił spotkania w ramach swojej kampanii z mieszkańcami Zawady na których poruszano ten prolem, jak załatwił sprawe obecny Prezydent, co z tego wyszło? Awantura i rekoczyny - Pan Wilk czeka na tragedia zamiast dzialac, pewnie dojdzie do tragedii bo mieszkancy biora sprawy w swoje rece!
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 15%  27
Pan Prezydent ma co robić - wystaczyło być na radzie . Ale skoro się Pan bawi w porównania to Prezydent nikogo w sesji nie wygania a Prezes owszem...
~ czupryna
ponad rok temu ocena: 63%  26
Spółdzielnia, spółdzielnią, ale problem mają mieszkańcy, a Prezydent się z nimi spotyka, żeby te problemy rozwiązywać, ale jak widać ma ważniejsze sprawy na głowie jak lans na tych spotkaniach, a nie rozwiązywanie prawdziwych problemów. Już Pan Wilk zdążył na s do tego przyzwyczaić, że on nic nie może, albo, że to wina poprzedników. Jaki jest inny cel tych spotkań poza kampnią wyborczą za publiczne pieniądze? Pytam, skoro zaczyna się skakanie do gardeł, a problem pozostawia się mieszkańcom!
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 29%  25
Społdzielnia to własność spółdzielców ale ktoś chyba o tym zapomniał.... tysiące ludzi i kilkadzieisiąt osób w głosowaniu ? Przekręt widoczny na pierwszy rzut oka. Wybory przy takiej frekwencji nie sa ważne - a decyzje Walnego owszem ... Kto przyjął taki statut ?
~ gieniek
ponad rok temu ocena: 64%  24
A ten pan dziennikarz z grożącym palcem to jak wyrocznia albo prokurator oj nie ładnie tak paluszkiem grozić w gościnie a ten drugi pan dziennikarz chyba pan L to uciekł jak przyjechała policja i pani była przewodnicząca zaczeła rozrabiac a taki odważny był i co a szkoda bo było fajnie dziennikarze się nie popisali chyba nie tego uczą, kiedyś było by to nie do pomyślenia no cóż trochę kultury by się przydało.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 18%  23
Gieniu ja też mam inne obowiązki -proszę mnei nie rozśmieszać ja się Policji nie boję i przed kamerami też nie uciekam....
~ Zoe
ponad rok temu ocena: 17%  22
Zakrzewo jest najgorzej zarządzaną spółdzielnią w mieście. Ale jak ma być dobrze skoro tam rządzi PRL w osobach podstarzałych pieniaczy pilnujący wyłącznie własnych interesów. Reszta ma płacić kosmicznie wysoki czynsz i podporządkować każdemu zarządzeniu.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 25%  21
To bedziemy ustalać i pokazywać. Prawda o SM Zakrzewo ujrzy światło dzienne prosże się nie bać...
~ anonim
ponad rok temu ocena: 0%  20
A zarząd nie został własnie zmieniony, chyba tak mi coś ktoś powiedział że wyleciał prezes jeden i znieniono członków pozostałych?
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 14%  19
I to pora zmienić ..... To zarząd ma stąc przez Członkami na baczność i baczyć na ich interes nie na własny....
~ trawka, trawka
ponad rok temu ocena: 40%  18
Film mocny, tylko wstyd mi za dziennikarzy. Podstępem wchodzić.Trzeba promować miasto a nie szuać sensacji. Przecież robicie szkodę dla miasta. Czy ktoś pomyslał wcześniej przed napisaniem artykułu, pewnie nie bo po co? Zakrzewo aplikować będzie o duże dofinansowanie na termomodernizację, pewnie nie dostanie bbo ja urząd marszałkowski zobaczy ten film to pomyśli, im nie damy bo tam ssame oszołomy. Wstyd PRASO.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 14%  17
Proponuję mniej palić... Walne zgromadzenie jest jawne do czasu podjęcia uchwały o jego utajnieniu , Pan Jedynab był o tym informowany a tak naprawe miał obowiązek o tym wiedzieć. Niestety kompetencje Rady Nadzorczej wydają się być niewystarczające o kompetenacjach Zarzadu już nie wspomnę. Prasa ma być krytyczna i rzetelna . Jest rzetelna i zbierała dane - po to jest powołana. Prasa nie jest zajęciem dla malowanych cieląt ale dla ludzi z kręgosłupem i znających swoje prawa .
~ Kowalski Jan
ponad rok temu ocena: 60%  16
Najlepiej się bić, przepychać, inni skorzystają wezmą dofinansowanie z unii. Kto da pieniadze spoldzielni jak tam ciągłe walki o władzę. Gdzie dwóch się bije tam...Zastanówcie sie co robicie wy dziennikarze. Promujcie miasto, ludzi a nie tylko sensacji szukacie, ilu was tam było? A może wywiad z marszałkiem Protasem jakie sa perspektywy środków unijnych dla np. Zakrzewa ? Był dzisiaj w Elblagu wiecie o tym, zacietrzewieni i szukajacy awantury. Pozdrawam dziennikarzy niezależnych i obiektywnycvh. Kowalski Jan
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 17%  15
Drogi Panie Janie - dziennikarz obiektywny sięga do źródłą a takim jest właśnie Walne Zgromadzenie. Może zechce Pan utajnić posiedzenia Rady Miasta ? Panowie Redaktorzy stanęli w obronie prawa do informacji a to prawo podstawowe z art 10 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. Jak jest Pana ciekaw zapraszam służe kilkoma konferencjami z Panem Marszałkiem w temacie środków unijnych. Dotacje nie sa zagrożone - zadrozone sa wyłacznie stołki tych co chcą tymi dotacjami zagrać niezgodnie z prawem . Nie bedziesz wystawiał fałszywego świadectwa Bliźniemu swemu - zna to Pan może ?
~ misiaczek
ponad rok temu ocena: 79%  14
Prawda z tej złości ośmieszyli się na cały Elbląg cała była Rada nie może pogodzic się z odejściem od władzy szkoda tylko że wmieszali w to Spółdzielnię niech się wyprowadzą na inną dzielniicę a najlepiej do lasu i razem z dzikami buszują bo chyba tam by było im najlepiej i jescze pan Ł jak ktos ma zawał to siedzi w domu i się rehabilituje a nie biega po zebraniach i szuka sensacji- to są ludzie którzy chcą zniszczyc, ośmieszyc Zawade i ludzi tu mieszkających - dla czegoś takiego stanowcze nie. Jak im nie pasuje to niech się wyprowadzą wszyscy wtedy odetchną bo już dośc narozrabiali..
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 19%  13
Zawadę ośmisza owe 30 osób na walnym. Dzielnicą w której żyje 10 000 osób ma zarządzać trzydziestka emerytów ? To nowa forma demokracji ? Rolą dziennikarzy jest właśnie pokazywanie tego co zdaniem niektórych powinno być tajne. Ludzię akceptujący łapówki koligacje i łamanie prawa nie mogą decyzdowąc za tych których nie ma ....
~ Rafian
ponad rok temu ocena: 76%  12
A najlepszy ten dziennikarz w różowej ped#alskiej koszulce ; "Jam jest dziennikarz, łamie pan prawo" JA MAM IMUNNITET, JA MOGĘ WSZEDZIE ŁAZIĆ, ... Panów dziennikarzy informuję, że w sobotę robię urodziny, będzie impreza. Nie zapraszam (tak jak nikt nie zapraszał na nasze zebranie) ale macie prawo przyjść. Tylko mówię od razu, będzie wpierdol.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0%  11
Zawsze możesz spróbować ... ale może zaboleć o czym solennie uprzedzam.
~ jubilat
ponad rok temu ocena: 71%  10
Czyżbyś Lewandowski chciał dostać w*****l ? W sumie chyba dawno nie dostałeś więc nie dziwię się, że się prosisz !
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 8%  9
Poprosżę o adres ale przyjdę bez legitymacji dziennikarskiej ....I
~ $ oburzony
ponad rok temu ocena: 64%  8
Ale cwaniaczek podstępem wpóścił dzienniarzy, teraz taki standart że prasa na siłę wchodzi do prywatych przestrzeni. Dobrze że ich wyprosili, niech pilnują lepiej rządu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 76%  7
Wstyd! Pani z byłego Zarządu robi wieś w środku miasta. Jak tak można się pytam! Nas mieszkańców wyzywać od DEBILI bo ją i pozostałą radę odwołaliśmy? Dziennikarzy posprowadzała, drze japę jak żydowska przekupka przed wojną - o mało nie krzyczała że ją tam gwałcą. Gdzie kultura? TA Pani reprezentowała Nas? Wstyd!
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0%  6
Pana pewnie nie reperzentowała ale informację jakie zostały przedstawione są zatrważające,,,,
~ DZIENNIKARZ
ponad rok temu ocena: 78%  5
O ludzie, znowu ten pan, nie ma co robić? Od ilu lat on "walczy " z wszystkimi? A dziennikarz to pewnie znany na róznych polach pan Mariusz. Coś mi sie obiło o przewodniczącej jak on a ma na imię ktoś wie...
~ mieszkaniec Okulickiego
ponad rok temu ocena: 75%  4
Właśnie wróciłam z zebrania. To rozrabiała była przewodniczaca RN z małżonkiem. Serce ją boli że nie została wybrana na kolejna kadencję i nie ma juz władzy. Zaprosi dziennikarzy znay wszystkim Pan Witold Ł.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 18%  3
Z szacunkiem bo się może skończyć żle..
~ zakrzewianin
ponad rok temu ocena: 65%  2
spadaj lewusie
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 33%  1
Dziennikarzy dziś na Radzie Miasta zaprosiły dwie zupełnie inne panie .... Proponuję nie wymyślać głupot.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.