Wypadek na Nowodworskiej. Trzy osoby w szpitalu
› bieżące |
ponad rok temu
14.05.2014 Redakcja elblag.net komentarzy 0 ocen 8 / 100% |
A A A |

Dziś około godziny 7:20 doszło do groźnego wypadku dwóch samochodów na ul. Nowodworskiej, obok stacji paliw Orlen. Kierujący samochodem osobowym nie zachował należytej ostrożności i z dużą siłą uderzył w tył samochodu dostawczego. Trzy osoby z samochodu dostawczego odwieziono do szpitala.
Jak poinformowali nas, pracujący na miejscu wypadku policjanci, do wypadku doszło w momencie, gdy kierujący samochodem opel, nie zachował należytej ostrożności i z dużą siłą uderzył w tył samochodu dostawczego. Uderzenie było tak mocne, że trzy osoby z samochodu dostawczego zostały przewiezione do szpitala.
Powiązane
Poszkodowany w kolizji był poszukiwany listem gończym › ponad rok temu › 14.05.2014 | ![]() |
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |