Wymienił tablice i podrobił dowód rejestracyjny
› bieżące |
ponad rok temu
24.10.2023 Redakcja elblag.net komentarzy 0 ocen 0 / 0% |
A A A |


Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach na kierunku wyjazdowym z Polski funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali obywatela Rumunii. Mężczyzna posłużył się podrobionym kirgiskim dowodem rejestracyjnym pojazdu.
20 października kierowca osobowego mercedesa próbował wyjechać z Polski, posługując się fałszywym dokumentem. W trakcie sprawdzania autentyczności dowodu rejestracyjnego funkcjonariusze z PSG w Grzechotkach stwierdzili, że auto powinno być na rosyjskich tablicach rejestracyjnych i z rosyjskim dowodem.
52-letni Rumun wymienił tablice i podrobił dowód rejestracyjny, by jeździć do krajów UE.
Mężczyzna przyznał się do posłużenia podrobionym dowodem rejestracyjnym i zmiany tablic. Został ukarany grzywną w wysokości 1 500 zł.
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |