› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Wygraj voucher o wartości 150 zł i spraw radość swojemu dziecku!

› konkursy ponad rok temu    8.11.2012
Agnieszka Światkowska
komentarzy 2 ocen 8 / 100%
A A A
Wygraj voucher o wartości 150 zł i spraw radość swojemu dziecku!

Zbliżają się Mikołajki. Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać bon na zakupy zabawek o wartości 150 zł w Hutowni Zabawek Rokal. Wystarczy, że wyślesz do nas zdjęcie swojego dziecka wśród ulubionych zabawek. Spośród zgłoszonych zdjęć wybierzemy jedno. Na Wasze fotki czekamy do 5 grudnia. Wyniki ogłosimy w Dzień Św. Mikołaja. 

Z pewnością Twoje dziecko uwielbia klocki, samochody, kolorowe lalki i miłe pluszaki. Pokaż nam, jak Twój maluch pięknie się wśród nich prezentuje i że zabawa to jego żywioł. Pomysłowość i oryginalność zostanie doceniona w postaci vouchera o wartości 150 zł. Zdjęcia należy przesyłać na adres: agnieszka@elblag.net. UWAGA: Jedna osoba może wysłać TYLKO jedno zdjęcie. W tytule maila należy wpisać KONKURS HURTOWNIA ZABAWEK, zaś w treści dopisać (imię i nazwisko osoby zgłaszającej, nr telefonu, imię i nazwisko i wiek dziecka). O wygranej powiadomimy 6 grudnia na stronie www.dziecko.elblag.net oraz specjalnym mailem.
 
Zapraszamy!
 
Hurtownia Zabawek Rokal istnieje w Elblągu od 2002 roku i od 10 lat sprawia radość młodszym i starszym dzieciakom, oferując im różnorakie zabawki, artykuły sportowe, szkolne i upominki. Każdy milusiński znajdzie tu coś dla siebie. Hutownia Zabawek Rokal znajduje się w pobliżu Centrum Zabaw Bajlandia przy ul. Kochanowskiego 11 w Elblągu.
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Czech
ponad rok temu 2
kurde.. no zrobiłbym te zdjęcie ale za kare wszystkie zabawki poleciały do piwnicy ;o ciekawe czy wygra jak wezme mlodego pod parter i zrobie mu zdjecie z dwoma workami ..
~ AB
ponad rok temu 1
to ja raz poproszę
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.