› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Wpadł diler narkotykowy w Elblągu

› bieżące 2 miesiące temu    8.07.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wpadł diler narkotykowy w Elblągu fot. KMP Elbląg

Policjanci zatrzymali 54-latka w jego mieszkaniu podczas przeszukania znaleziono znaczną ilość narkotyków oraz foliowe opakowania, wagę elektroniczną oraz nasiona najprawdopodobniej konopi indyjskich.

Było przed godziną dziesiątą w czwartek (7.07) gdy policjanci kryminalni zatrzymali 54-letniego mężczyznę przed klatką schodową budynku na jednym z elbląskich osiedli. Policjanci razem z mężczyzną wrócili do mieszkania. Mieli bowiem informacje, że mężczyzna może mieć narkotyki.

W wyniku przeszukania mieszkania znaleziono 6 foliowych opakowań zgrzanych zgrzewarką zawierających susz roślinny. Była to ilość około 1,7 kg. Tester narkotykowy potwierdził, że jest to marihuana. Znaleziono także 251 tabletki ecstasy. Mężczyzna twierdził, że zarówno susz jak i tabletki są na jego własny użytek. W mieszkaniu zabezpieczono pieniądze w kwocie 10800 złotych. Trafiły one do depozytu na poczet przyszłej kary.

Do sądu trafi również wniosek o tymczasowe aresztowanie 54-latka. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.