› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Włamywacze uciekali przed policjantami

› bieżące 21 dni temu    23.06.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Włamywacze uciekali przed policjantami

Dwóch braniewian włamało się do piwnicy i ukradło  butle gazowe i akumulatory. Potem uciekali przed policjantami. Niebawem staną przed sądem.

Oficer dyżurny braniewskiej komendy Policji został powiadomiony o włamaniu do jednej z miejscowych piwnic. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy. Patrol prewencji ustalił, że z pomieszczenia w którym uszkodzono kłódkę zniknęły dwie butle gazowe oraz dwa akumulatory. Pokrzywdzeni oszacowali straty na 500 złotych. Policjanci dokładnie sprawdzali braniewskie ulice w poszukiwaniu sprawców i chwilę później dostrzegli pierwszego z podejrzanych. 

20-latek na widok radiowozu zaczął uciekać, funkcjonariusze ruszyli więc za nim. Krótki pościg zakończył się na jednej z klatek schodowych, gdzie próbował ukryć się uciekinier. Policjanci zatrzymali nie tylko 20-latka, ale i jego 24-letniego znajomego, który także mógł mieć związek z włamaniem

- informuje policjant z Braniewa. 

Funkcjonariusze ustalili również, gdzie złodzieje ukryli skradzione przedmioty, które powróciły do prawowitych właścicieli. Sprawcy zostali doprowadzeni na komendę. Dzień później dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Teraz odpowiedzą przed sądem.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.