› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedzi Elbląg. Już w niedzielę rano spotka się z sympatykami

› polityka 11 miesięcy temu    14.12.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Władysław Kosiniak-Kamysz / bombkiWładysław Kosiniak-Kamysz / bombki fot. Marcin Mongiałło (archiwum Elblag.net) / Pixabay

Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego a jednocześnie kandydat na urząd prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Władysław Kosiniak-Kamysz ruszył w trasę po Polsce. W ciągu niespełna 48 godzin przemierzy ponad 1600 kilometrów, odwiedzając po drodze Zakopane, Katowice, Rawicz, Gdańsk, Gdynię, Elbląg, Białystok i Warszawę.

Prezes Ludowców, który dziś ogłosił swój start w wyborach na urząd prezydenta RP powiedział, że „prezydent musi być dla wszystkich, nie dla wybranych”.

Muszę zrobić wszystko, żeby pozyskać nowy elektorat. Prezydent Duda ma na starcie przewagę. Wiemy z doświadczenia sprzed 5 lat, że ta przewaga może szybko stopnieć. Ja nie chcę pokonać wyborców PiS-u. Ja chcę zabiegać o ich głosy, chcę ich przekonać do siebie

- mówił na antenie radia RMF FM.

W Zakopanem przedstawiona została nowa szefowa sztabu wyborczego - Magdalena Sobkowiak. Wcześniej pracowała jako dziennikarka, europeistka, korespondentka TVP w Brukseli, doktorantka SGH.

W Elblągu Władysław Kosiniak-Kamysz spotka się z mieszkańcami naszego miasta już w niedzielę, 15 grudnia 2019 r. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:30 w Bibliotece Młodego Czytelnika Bulaj przy ul. Zamkowej 1. Mile widziani są wszyscy członkowie i sympatycy Polskiego Stronnictwa Ludowego, wraz dziećmi.

Wspólnie z prezesem PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, posłami Urszulą Paslawską, Zbigniewem Ziejewskim oraz władzami naszego miasta wykonamy ozdoby świąteczne w miłej, radosnej atmosferze.

- zachęcaja organizatorzy. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Anty lewak
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Co to za wymoczek?
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.