› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Wiózł nielgalną amuinicję. Był pod wpływem narkotyków

› bieżące 2 miesiące temu    12.04.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 Wiózł nielgalną amuinicję. Był pod wpływem narkotyków

Amunicję myśliwską przewoził bez pozwolenia 23-letni obywatel Ukrainy, którego wczoraj (11.04) skontrolowali koło Pasłęka funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Elblągu i Krajowej Administracji Skarbowej. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna prowadził samochód, będąc pod wpływem środków odurzających.

23-latek jechał mercedesem sprinterem trasą S-7 w kierunku Gdańska. W okolicach Pasłęka do kontroli drogowej zatrzymali go strażnicy graniczni z Elbląga. Przy wykorzystaniu ręcznego skanera rentgenowskiego, wspólnie z funkcjonariuszami KAS, stwierdzili, że w kabinie pojazdu może być ukryta amunicja. Potwierdziła to szczegółowa kontrola samochodu. W schowku pasażera, podsufitce i saszetce kierowcy znaleziono łącznie 17 sztuk amunicji myśliwskiej, a także ukraiński paszport wystawiony na inne dane i woreczek strunowy z białym osadem.

W związku z tym kierowcę przebadano na obecność środków odurzających w organizmie, wynik wskazał na amfetaminę. 23-latek został zatrzymany i przekazany elbląskiej Policji.

kpt. SG Andrzej Juźwiak, Rzecznik Prasowy Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Stary człowiek a może
2 miesiące temu 1
Jeżeli stwierdzili, że w kabinie pojazdu może być ukryta amunicja to w czym problem ? Jeżeli może to ma do tego prawo. Co innego byłoby gdyby stwierdzili, że prawdopodobnie jest ukryta amunicja.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.