› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

komentowane

oceniane

Wicestarosta Maciej Romanowski z wizytą u Lecha Wałęsy

› bieżące ponad rok temu    17.01.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 2 ocen 4 / 75%
A A A
Wicestarosta Maciej Romanowski z wizytą u Lecha Wałęsy fot. nadesłane

Wczoraj, 16 stycznia, odbyło się spotkanie Lecha Wałęsy i Macieja Romanowskiego. Prezydent podjał wicestarostę w swoim biurze na gdańskiej Starówce. Wizyta była związana z Polsko-Niemieckim Kongresem Komunalnym, który odbył się w Elblągu w połowie października 2012 r.

Lech Wałęsa przyjął zaproszenie na Kongres, jednak z powodu wyjazdu za granicę nie mógł wziąć w nim udziału. Mimo to wspierał organizatorów tego przedsięwzięcia, a do jego uczestników przesłał osobisty list.

Wicestarosta Romanowski podziękował Lechowi Wałęsie za okazane wsparcie i przekazał pamiątkowe wydawnictwa pokongresowe oraz okolicznościowy grawer od organizatorów. Do podziękowań dołączył się obecny na spotkaniu przewodniczący Rady Miejskiej Elbląga Jerzy Wcisła, który był współorganizatorem Kongresu.

Spotkanie upłynęło w bardzo serdecznej atmosferze – Lech Wałęsa zapewnił o swej sympatii dla Elbląga i jego mieszkańców. Obiecał w przyszłości wspierać wszystkie ważniejsze inicjatywy naszego regionu, o ile wiek i zdrowie starszemu panu na to pozwolą, jak dodał żartobliwie.

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (2)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ M
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  A ta pani to kto?
  ~ 1234
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  No przecież jak zawsze Wcisła mąż i Wcisła żona- oni chyba kolekcjonują zdjęcia z Wałęsa. Tylko nie wiem, dlaczego "żona" bierze udział w służbowych spotkaniach "męże" i o co w tym lansie de facto chodzi. I zawsze się "Wcisła" w różową sukienkę- klasyczna blondi...
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.