› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Wakacyjni kajakarze pojawili się na rzece Elbląg

› bieżące miesiąc temu    4.07.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wakacyjni kajakarze pojawili się na rzece Elbląg fot. MOSIR Elbląg

Za nami pierwsza z czterech zaplanowanych wycieczek kajakowych w ramach „Wakacji z MOSiR-em”. W niedzielny, słoneczny poranek grupa 20 osób w kajakach ruszyła popływać na rzece Elbląg.

Prowadzeni przez Leszka Marcinkowskiego, przewodnika i prezesa elbląskiego oddziału PTTK, zajrzeliśmy pod potężną suwnicę bramową o nośności 200 ton, przyjrzeliśmy się alei kotwic oraz elbląskiemu portowi. Na zakończenie dopłynęliśmy do rozwidlenia rzeki Elbląg z Kanałem Jagiellońskim, który łączy ją z Nogatem.

Grupa była bardzo zadowolona z dwugodzinnego przebywania na świeżym powietrzu, tym bardziej, że pogoda była idealna na kajaki. Ciekawostki opowiadane przez przewodnika oraz zobaczenie Elbląga z zupełnie innej perspektywy sprawiło, że zarówno młodsi i jak i starsi uczestnicy wycieczki dopłynęli usatysfakcjonowani do przystani kajakowej MOSiR przy ulicy Radomskiej 5, gdzie nasza wycieczka się skończyła.

Dziękujemy wszystkim za bezpieczne i sprawne poruszanie się po wodzie. Już teraz zapraszamy na kolejną wycieczkę, która odbędzie się za 2 tygodnie (17 lipca). Szczegóły podane zostaną wkrótce.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.