› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Wakacyjne zawody pływackie dla dzieci

› bieżące 2 miesiące temu    12.07.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wakacyjne zawody pływackie dla dzieci fot. Nadesłane

W Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” odbędą się zawody pływackie dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do przepłynięcia basenu sportowego i do wygrania pamiątkowych medali. Start imprezy w czwartek, 14 lipca, od godziny 9:00. Udział bezpłatny.

Słoneczna pogoda i wakacyjny, wolny czas zachęca dzieci i młodzież do aktywności. Wśród nich jest mnóstwo fanów pływania. Jest to bowiem najlepszy sposobów na relaks, przy jednoczesnym ruchu. Gdy tę przyjemność można połączyć ze sportową zabawą, mamy przepis na idealne spędzenie czwartkowego poranka.

Zawody odbędą się dla dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat, którzy samodzielnie potrafią przepłynąć 25-metrowy basen. Każdy uczestnik będzie mógł zmierzyć się z tym dystansem w dowolnym stylu. Będzie możliwość pokonania tej trasy także z przyrządem, deską lub makaronem.

W czasie zawodów nie będzie pomiaru czasu, ponieważ najważniejsza jest dobra zabawa. Dla każdego przygotowane będą medale. Wszyscy podczas zawodów będą pod opieką ratowników i instruktorów.

Zgłoszenia do zawodów prosimy przesyłać do 12 lipca, do godziny 23:59, na adres imprezy@mosir.elblag.eu. Prosimy w treści wpisać imię i nazwisko dziecka oraz dokładną datę urodzenia.

W wyjątkowych przypadkach będzie można zapisać dziecko także w biurze organizatorów, na 30 minut przed rozpoczęciem imprezy. Obowiązuje limit 100 uczestników.

MOSiR Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.