› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Wakacyjne zajęcia survivalowe

› bieżące miesiąc temu    7.07.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wakacyjne zajęcia survivalowe fot. Nadesłane

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach Wakacji z MOSiR-em zaprasza do udziału w spotkaniu z certyfikowanym instruktorem survivalu, który w przystępny sposób zapozna nas z tematem. Pierwsze zajęcia już w czwartek, 7 lipca.

Jak podaje niezawodna Wikipedia, survival to jedna z form turystyki i rekreacji, występująca w kilku formach i obejmująca aktywność człowieka skierowaną na gromadzenie wiedzy i umiejętności związanych z przetrwaniem w warunkach ekstremalnych.

Podczas zajęć dowiemy się od Jerzego Staneckiego, certyfikowanego instruktora sztuki przetrwania, do czego może się przydać butelka wody mineralnej i waciki do demakijażu twarzy, jak rozpalić ogień za pomocą krzesiwa, czy też jak pomóc osobie z porażeniem wzroku. Nie zabraknie także zabawy w chowanego, czyli pokazu sztuki maskowania się przed osobami postronnymi.

Podczas dwugodzinnych zajęć w wiacie Wiktorówka instruktor przedstawi podstawowe wyposażenie i przekaże wiele bardzo ciekawych informacji, np. dotyczących stroju podczas wycieczek do lasu. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

W przypadku wystąpienia ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR.

Zbiórka uczestników w czwartek, 7 lipca o godzinie 17:00 przy muszli koncertowej w Bażantarni. Stamtąd przejdziemy do wiaty Wiktorówka.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.