W podelbląskich lasach kuszą borowiki
› bieżące |
ponad rok temu
7.08.2017 Witold Chrzanowski komentarzy 2 ocen 1 / 100% |
A A A |


Podrzybki, kurki, ale także i borowiki – można znaleźć w elbląskich i braniewskich lasach.
W ciągu godziny znalazłem wczoraj dziewięć borowików – mówi pan Stanisław, który wczoraj (6 sierpnia) wybrał się do podelbląskich lasów.
W zagłębiu grzybowym w Narusie (powiat braniewski) także grzybów nie brakuje. W większości są to kurki, które amatorzy duszonych, czy smażonych grzybów, którym nie chce się jednak specjalnie ich szukać, mogą kupić je od któregoś ze stojących przy drodze 504 sprzedawców.
Ci z elblążan, którzy skuszą się na wizytę w Borach Tucholskich, powrócą z tego miejsca z kurkami, podgrzybkami i koźlarzami.
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2
Komentarze
(2)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

ponad rok temu | ocena: 0% | 2 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

ponad rok temu | ocena: 0% | 1 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |