› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

W Elblągu ruszyła WOŚP. Zobacz, co będzie się działo! (+ zdjęcia)

› bieżące 11 miesięcy temu    14.01.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
26. Finał WOŚP w Elblągu,26. Finał WOŚP w Elblągu, fot. Marcin Mongiałło

Około godz. 9.00 na ulicy wyruszyli pierwsi wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku bedzie ich w sumie 450. Zaopatrzeni w puszki, identyfikatory i czerwone serduszka będą kwestować na ulicach Elbląga.

Będzie można ich spotkać do godz. 18.00, natomiast o godz. 13.45 rozpoczną się licytacje i koncerty na scenie ustawionej nieopodal Ratusza Staromiejskiego. Program znajdziecie tutaj.

W działania WOŚP właczył się elblaski Oddział PTTK. Od godz. 12.00 do 18.00 otwarta będzie Brama Targowa. Za dobrowolną opłatę wrzuconą do puszki wolontariusza WOŚP będzie można podziwiać wspaniały widok naszego miasta widziany z góry. 

O godz. 16.30 będzie można zobaczyć uczestników rajdu na Modrzewinie, organizowanego przez wspierającą Orkiestrę elbląską grupę Offroad. Fani czterech kółek przejadą swoimi samochodami terenowymi przez ulice miasta i wrócą z powrotem na teren zawodów. 

W działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu włączyło się również Centrum Handlowe "Ogrody". Zobacz program.

Nie zapominajmy równiez o ponad 300 aukcjach elbląskiej WOŚP. Licytować można na stronie www.wosp-elblag.pl.  Aukcje potrwają do 15 stycznia, do godz. 10.00. Po zakończeniu aukcji wylicytowane przedmioty będzie można odebrać w biurze sztabu,  w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu przy ul. Korczaka 34.

Przypominamy, że zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Elblągu, w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (niedziela, 14 stycznia) wszelkie przejazdy wszystkimi środkami komunikacji miejskiej na terenie Elbląga i sąsiednich gmin.

Powiązane

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (0)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.