› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

komentowane

oceniane

Uroczysta gala 10-lecia Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym (+ zdjęcia)

› rozwój i edukacja 10 miesięcy temu    15.06.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Dyrektor Liceum Plastycznego Krystyna Brinkiewicz przyjmuje kwiaty od wicewojewody warmińsko-mazurskiego Sławomira Sadowskiego,Dyrektor Liceum Plastycznego Krystyna Brinkiewicz przyjmuje kwiaty od wicewojewody warmińsko-mazurskiego Sławomira Sadowskiego, fot. Marcin Mongiałło

Dzisiaj, 15 czerwca, odbyła się uroczysta gala 10-lecia Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym. Jubileusz był okazją do wspomnień, podziękowań i podsumowań. 

Z tej okazji do Gronowa Górnego przybyli przedstawiciele władz samorządowych, licznych placówek oświatowych z całego województwa, jak również uczniowie, absolwenci i przyjaciele. Gospodarzem uroczystości była Krystyna Brinkiewicz, która od samego początku pełni funkcję dyrektora placówki. To w dużej mierze dzięki niej szkoła jest zaliczana do najlepszych szkół plastycznych w Polsce i zbiera nagrody i wyróżnienia. 

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym jest szkołą młodą i bardzo kameralną, jak również wyjątkową, o czym świaczą ludzie, którzy realizują w tym miejscu swoje pasje, rozwijają talenty, a przede wszystkim kształtują wyobraźnię. Organem prowadzącym placówkę jest Powiat Elbląski, a nadzór sprawuje Centrum Edukacji Artystycznej. Oprócz przedmiotów ogólnokształcących młodzież uczęszczająca do placówki uczy się przedmiotów artystycznych: historii sztuki, rysunki, malarstwa, rzeźby, podstaw fotografii i filmu, podstaw projektowania, jak również projektowania multimedialnego.  

Szkoła wejdzie w drugie dziesięciolecie swojego istnienia z nową nazwą: Liceum Sztuk Plastycznych.

Zachęcamy do obejrzenia naszej fotogalerii z uroczystości. 

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 3
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (0)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.