› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Uparcie chciał wjechać do Rosji

› bieżące 7 dni temu    20.09.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uparcie chciał wjechać do Rosji

Obywatel Niemiec, który staranował szlaban na przejściu w Grzechotkach, również był sprawcą wejścia na pas drogi granicznej. Wszystko zaczęło się 27 sierpnia br.

Obywatel Niemiec chciał koniecznie jechać do FR. Kiedy strona rosyjska odmówiła mu wjazdu, wrócił na terytorium Polski. Swoim bmw ruszył w rejon granicy tzw. zielonej. Mężczyzna zatrzymał się tuż przed pasem granicznym, w okolicach Braniewa.

Wysiadł z auta i wszedł na pas graniczny, po czym odjechał. Ponownie stawił się do odprawy na drogowym przejściu w Grzechotkach i tym razem strona rosyjska odmówiła mu wjazdu. Wówczas obywatel Niemiec, narodowości rosyjskiej ruszył z dużą prędkością, przejechał po kolczatce, staranował szlaban i oddalił się w kierunku Polski.

Mężczyzna został zatrzymany i ukarany 500 zł mandatem. W tym samym czasie funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie rozpoczęli poszukiwania osoby, która weszła na pas drogi granicznej. Okazało się, że jest nim 41-latek z Niemiec, który staranował szlaban na przejściu w Grzechotkach. Mężczyzna przyznał się do winy i otrzymał kolejny 500 zł mandat.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.