› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Uderzyła w drzewo i dachowała. Prowadziła auto po alkoholu

› bieżące 5 dni temu    22.09.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uderzyła w drzewo i dachowała. Prowadziła auto po alkoholu fot. KMP Elbląg

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Młynarska Wola. Tam 29-letnia kobieta uderzyła w drzewo i dachowała. Kierująca doznała złamania kości ramienia i trafiła do szpitala. Badanie wykazało, że była nietrzeźwa.

Do zdarzenia doszło wczoraj (21 września 2022 r.) w miejscowości Młynarska Wola. Na policję zadzwonił świadek zdarzenia. Skoda Fabia jadąca w kierunku Młynar straciła przyczepność, zjechała na pobocze, uderzyła w drzewo, a następnie przewróciła się na dach. Kierowała nią 29-letnia mieszkanka Elbląga. Kobieta doznała złamania kości ramienia i została przewieziona do szpitala. Prawdopodobnie jechała za szybko. To jednak nie wszystko.

Badanie wykazało, że miała w organizmie 0,6 promila, więc jechała już w stanie nietrzeźwym. Tym samym popełniła przestępstwo, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie przed sądem za spowodowanie zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o stosowanie się do obowiązujących przepisów i przypominają, że nieodpowiedzialne zachowanie na drodze może przyczynić się do tragedii.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.