› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Turniej hokeja na lodzie w Elblągu

› bieżące 2 miesiące temu    28.02.2024
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Turniej hokeja na lodzie w Elblągu

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników hokeja na lodzie oraz entuzjastów sportów zimowych na emocjonujący Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie, który odbędzie się w dniach 2-3 marca na Lodowisku Helena w Elblągu, dzięki gościnności MOSiR Elblag.

W turnieju wezmą udział drużyny: UKS WIkingowie Elbląg, HUKS Niedźwiaki Gdyni, Skate Academy, UKH Unia Oświęcim oraz drużyna Les Lions De Compiègne z partnerskiego miasta Compiègne, co gwarantuje wysoki poziom sportowej rywalizacji i niezapomniane wrażenia.

Patronat nad tym wydarzeniem objął Prezydent Miasta Elbląga, Witold Wróblewski, co jest dowodem uznania dla roli sportu w promowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia wśród mieszkańców naszej społeczności.

Harmonogram Turnieju:

Sobota: mecze rozgrywane od 8:34 do 16:30. Uroczysta inauguracja z prezentacją drużyn zaplanowana jest na godzinę 11:00.

Niedziela: kontynuacja zmagań od 8:30 do 16:05, po czym nastąpi uroczyste zakończenie turnieju.

Turniej będzie rozgrywany według formuły „każdy z każdym, mecz plus rewanż", co zapewni kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych momentów.

Wstęp na mecze jest bezpłatny.

- Zachęcamy wszystkich mieszkańców Elbląga oraz gości z innych miast do wspólnego kibicowania i doświadczania radości płynącej z obserwowania sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie. Pragniemy również przypomnieć, że w sobotę i niedzielę, tuż po zakończeniu turnieju, od godziny 16:50, odbędą się publiczne ślizgawki, dając okazję do aktywnego spędzenia czasu na lodowisku - informują organizatorzy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.