› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Tuning przy "14" dołku. Zobacz zdjęcia z motoryzacyjnej imprezy w Pasłęku

› rozrywka ponad rok temu    18.06.2017
Maciej Markowski
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Tuning przy  fot. Maciej Markowski

Lśniąca karoseria, niskie zawieszenie, charczące wydechy, podkręcone silniki - jednym słowem tuning samochodowy. Motoryzacyjne święto dla prawdziwych miłośników dopieszczania własnych "czterech kółek" po raz drugi odbyło się w Pasłęku. Na polu golfowym Sand Valley Golf Resort, gdzie zazwyczaj w poszukiwaniu spokoju i koncentracji zapaleni golfiści sięgają po wyprofilowane kije, zaparkowały najbardziej "odpicowane" auta oraz najszybsze motocykle w ramach zorganizowanej z przepychem imprezy Golf & Cars.

Impreza została podzielona na dwa dni, ponieważ organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla uczestników, którzy przybyli na pole golfowe ze swoimi rodzinami. Najwięcej uwagi przyciągały rzecz jasna zmodyfikowane od masek po zderzaki samochody: audi, volkswageny, mitsubishi, bmw oraz wiele więcej. Ich właściciele mieli okazję sprawdzić swoje "cacka" w trzech konkursach: na najniższe auto, najszersze auto oraz najgłośniejszy wydech. Osoby bardziej zainteresowane rekreacyjną częścią, mieli sposobność do rywalizacji w turnieju golfowym.

Na niedzielę zaplanowano z kolei pokaz samochodów i motocykli kolekcjonerskich, a następnie pokaz WRC na odcinku specjalnym w wykonaniu wyjątkowego gościa: Szymona Ruty. Na chętnych czeka również jazda testowa najnowszymi modelami Audi. W godzinach popołudniowych rozpocznie się natomiast Akademia Golfa dla początkujących.

Zapraszamy do bogatej fotorelacji z pierwszego dnia Golf & Cars.

 

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 3
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (1)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ autor12
  ponad rok temu 1
  Byłem świetna atmosfera i gratka dla fanów motoryzacji i 4 kółek jak w następnym roku tez będzie ten zjazd to idę bez namysłu polecam i pozdrawiam wielbicieli tuningu
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.