Trening sztabowy w Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód
› raporty |
ponad rok temu
19.12.2017 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 1 / 100% |
A A A |

W Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód zakończył się trening sztabowy pk. Yellow Bridge - 17.
Trening sztabowy, którego kierownikiem był Dowódca Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód gen. bryg. Krzysztof Motacki, realizowany był w dniach 04-15 grudnia. Podczas treningu żołnierze dowództwa dywizji wykonywali zadania na Stanowisku Dowodzenia rozwiniętym przez 16 Batalion Dowodzenia w warunkach polowych. Celem treningu było doskonalenie umiejętności poszczególnych osób funkcyjnych, a także zgrywanie działania komórek dowództwa dywizji podczas planowania obrony. Była to również doskonała okazja do doskonalenia procedur obowiązujących w dowództwie.
Dowództwo Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód osiągnęło Wstępną Gotowość pod koniec czerwca br. Obecnie żołnierze dowództwa przygotowują się do czekającego ich ćwiczenia certyfikującego, które odbędzie się pod koniec przyszłego roku. Trening sztabowy Yellow Bridge – 17 był kolejnym etapem przygotowań do certyfikacji dowództwa dywizji.
mjr Dariusz Guzenda
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |