› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Tragiczny wypadek koło Pasłęka. Nie żyje mężczyzna

› bieżące ponad rok temu    27.02.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Tragiczny wypadek koło Pasłęka. Nie żyje mężczyzna fot. elblag.net/archiwum

Policjanci z Pasłęka wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na drodze w miejscowości Sałkowice. Zginął tam 37-letni mężczyzna.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę około godziny 1.00 w nocy na drodze w miejscowości Sałkowice. Tam kierujący vw passatem 35-latek najprawdopodobniej najechał na leżącego na jezdni mężczyznę (lub go potrącił).

Niedługo później wraz ze swoim 69-letnim ojczymem odholowali przy użyciu ciągnika rolniczego wspomnianego passata. Mężczyźni najprawdopodobniej nie zauważyli, że pod samochodem znajduje się człowiek.

Kilkadziesiąt metrów dalej już na posesji zauważyli wystające spod pojazdu ciało. Na miejsce wezwano służby oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, okazało się, że mężczyzna nie żyje.

- Policyjny patrol sprawdził trzeźwość 35-latka, który feralnej nocy kierował passatem. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 35-latek oraz 69-latek zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Na miejscu czynności obecny był prokurator. Wyjaśniane są obecnie okoliczności tego zdarzenia - informuje nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.