› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Tragiczny weekend w Elblągu. Zwłoki mężczyzny i śmiertelny wypadek

› bieżące miesiąc temu    9.08.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Tragiczny weekend w Elblągu. Zwłoki mężczyzny i śmiertelny wypadek fot. KMP Elbląg

Policjanci z Elbląga podsumowali miniony weekend. Funkcjonariusze odnotowali 13 zdarzeń drogowych, w tym tragiczny w skutkach wypadek, w którym zginęły 4 osoby.

W miniony weekend policjanci prewencji interweniowali 170 razy. Na ulicach wylegitymowali 471 osób. 14 z nich zostało przewiezionych do wytrzeźwienia. Nałożono 72 mandaty karne, 121 razy pouczano. Policjanci z ruchu drogowego odnotowali 13 zdarzeń. Najpoważniejsze miało miejsce w niedzielę na trasie S22. Tam zderzyły się 2 samochody osobowe chevrolet oraz volkswagen.

W tym pierwszym podróżowała 4-osobowa rodzina. Śmierć poniósł 32-latek, jego 32-letnia żona oraz ich 4-letni syn. Roczna dziewczynka została przetransportowana lotniczym pogotowiem ratunkowym w stanie dobrym do szpitala w Gdańsku. W drugim aucie zginął 21-letni mężczyzna.

Do zderzenia samochodów doszło na prostym odcinku drogi, warunki były dobre. W tej sprawie kluczowa będzie opinia biegłego, którą śledczy będą się posiłkowali. Przyczyny wypadku są wyjaśniane. Ponadto policjanci zatrzymali 102 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość (w tym 3x50+). Policjanci nałożyli 77 mandatów, w 37 przypadkach pouczali i skierowali do sądu 4 wnioski o ukaranie.

Śledztwo prokuratorskie wyjaśni okoliczności śmierci 43-letniego mieszkańca Elbląga. Mężczyzna został odnaleziony w sobotę 6 sierpnia br. nad ranem przy ul. Hetmańskiej w Elblągu. Miał, między innymi obrażenia głowy. Do sprawy pobicia ze skutkiem śmiertelnym policjanci zatrzymali 5 osób.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.