› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

To jasnowidz Jackowski znalazł Alicję i jej syna!

› bieżące ponad rok temu    21.07.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 8 ocen 2 / 100%
A A A
To jasnowidz Jackowski znalazł Alicję i jej syna!

– Po 25 latach praktyki to mój największy sukces. Uratowałem życie dwóm osobom – powiedział szczęśliwy Krzysztof Jackowski dla gazety fakt.pl. Znany jasnowidz pomógł odnaleźć Alicję Ł. (23 l.) i jej półtorarocznego synka Kubusia. Wskazał rodzinie miejsce, w którym znajdowali się zaginieni. Zespół prasowy elbląskiej policji stwierdził jedynie, że funkcjonariusze z usług jasnowidzów nie korzystają, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby to rodzina skorzystała z takiej pomocy.

20 lipca elbląskie media opublikowały apel policjantów, którzy poszukiwali zaginionej 23-letniej Alicji Ł, która około godziny 2:00 w nocy wyszła z domu w miejscowości Marianka gm. Pasłęk. Kobieta zabrała ze sobą swojego 1,5 rocznego syna, Jakuba B. Informacja błyskawicznie rozprzestrzeniła się po mediach społecznościowych.

Do akcji poszukiwawczej dołączyli wszyscy, wykorzystano nawet samolot i psy tropiące, pomogli również strażacy.

Dziś artykuł został zaktualizowany, finał poszukiwań był szczęśliwy. Kobieta z synem zostali znalezieni około 0,5 kilometra od miejsca zamieszkania. Trafili pod opiekę lekarzy.

Jednak to, zdaniem gazety fakt.pl, nie policjanci odnaleźli Alicję, a... jasnowidz Krzysztof Jackowski.

– Wysłali mi dwie fotografie. To były zdjęcia matki z dzieckiem. Patrząc na nie poczułem miejsce, w którym mogli się znajdować. Później otworzyłem Google Maps i szukałem okolicy, która kojarzy mi się z tą z wizji. To był nieduży obszar. Jakieś 20 na 20 metrów. Był tam staw – powiedział jasnowidz. – Wysłałem im mapę i powiedziałem, żeby natychmiast udali się w to miejsce – dodał Jackowski.

Tak też zrobili. Po kilkudziesięciu minutach bliscy odnaleźli zaginioną kobietę i jej maleńkie dziecko. – To jasnowidz powiedział nam gdzie jest Alicja. Określił dokładne miejsce. Była w polu, niedaleko od domu. Pies też miał szansę ją odnaleźć, nawet biegł w jej stronę ale uderzył w pastuch i się przestraszył – powiedziała nam mama 23-latki.

Skontaktowaliśmy się z Krzysztofem Nowackim z zespołu prasowego elbląskiej policji.

- Policja nie korzysta z usług jasnowidzów – zaznaczył wyraźnie nasz rozmówca. - Nie zabraniamy jednak, gdy rodzina chce skorzystać z takiej możliwości. Zazwyczaj sprawdzamy to miejsce, które wskaże jasnowidz. Nie znam szczegółów tej sprawy, o panu Jackowskim dowiedziałem się od dziennikarzy – poinformował rzecznik.

– Byłem wzruszony. Pierwszy raz poczułem, że moja wizja kogoś uratowała. Jestem z siebie naprawdę dumny. Odnalazłem w swoim życiu kilkuset zaginionych. Na ogół wskazywałem zmarłych. Teraz uratowałem dwie osoby. To mój największy sukces – podsumował jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Źródło: fakt.pl / materiał własny

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 10
  BRAK SŁÓW
Komentarze (8)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ aqa
ponad rok temu ocena: 33%  8
Tak naprawdę co teraz szukali kogoś a koszty oczywiście z naszych podatków .. a przy okazji czemu ona zaginęła jakieś są odpowiedzi dlaczego nagle się znalazła po prostu ustawki takiej dawno nie widziałem po prostu wstyd ...
~ Przem
ponad rok temu ocena: 43%  7
ustawka na potrzeby reklamy jasnowidzów
~ snake
ponad rok temu ocena: 57%  6
by się lepiej zareklamował jak by przewidział 6 cyferek w lotto ;)
~ Nh76t
ponad rok temu ocena: 76%  5
Tylko zapomnieliście napisać co ona tam robiła. Ukrywała się, czy może doznała jakiegoś wypadku i nie była w stanie sama wrócić???
~ joe
ponad rok temu ocena: 78%  4
materiał z faktu więc zero konkretnej informacji
~ End
ponad rok temu ocena: 75%  3
Poszła 500 metrów od domu i czekała aż ją Jackowski jakiś znajdzie..... Pokemonów szukała ot cała prawda
~ ogarnijcie-sie
ponad rok temu ocena: 67%  2
...I ze ludzie wierzą w te bajeczki o jasnowidzu
~ homosapien
ponad rok temu ocena: 58%  1
Gazeta fakt.pl i wszystko jasne jak ten jasnowidz. :-D Ludzie !!! Mamy 21 wiek a nie średniowiecze !!!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.