› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
~ Janko
ponad rok temu ocena: 0%  2
Jedziesz 120km/h lewym pasem a tu nagle "TIR" . Jeżdżąc dużo po polskich drogach przeraża mnie bezmyślność niektórych użytkowników. Nie wiem jakim trzeba być debilem ,żeby wjechać pod prąd na "ekspresówce" .
~ poczytaj to nie boli
ponad rok temu ocena: 0%  1
beton to za mało powiedzieć...
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.