› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Tęczowy weekend w Elblągu sposobem na promocję miasta? ONR protestuje

› daj znać 8 miesięcy temu    21.06.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 57 ocen 20 / 100%
A A A
Tęczowy weekend w Elblągu sposobem na promocję miasta? ONR protestuje

23 i 24 czerwca Elbląska Grupa na rzecz osób LGBT+ Pryzmat wraz ze Stowarzyszeniem Tolerado organizują w Elblągu Tęczowy Weekend. W sobotę i niedzielę w Hotelu Elbląg odbędą się bezpłatne warsztaty wzmacniające dla osób LGBTQ i sojuszników, a także pokazany zostanie film "Boys", po seansie którego przedstawicielki Stowarzyszenia Tolerado poprowadzą dyskusję z uczestnikami i uczestniczkami. Wydarzenie otrzymało dofinansowanie ze środków Stowarzyszenia Lambda Warszawa w ramach Funduszu Stonewall. Przeciwko Tęczowemu Weekendowi w Elblągu zaprotestowali członkowie ONR w Elblągu, którzy wystosowali do naszej redkacji list. 

Na ulicy Stary Rynek zostanie postawione stoisko informacyjne organizatorów. Początkowo warsztaty LGBTQ miały odbyc się w Ratuszu Staromiejskim. Ostatecznie zmieniono miejsce na Hotel Elbląg, znajdujący się przy tej samej ulicy.

Członkowie ONR oprotestowali to wydarzenie twierdząc, ze wartości, które będą na nim promowane powodują rozkład cywilizacji europejskiej oraz jej podatność na wpływy islamu.

W liście, który otrzymaliśmy możemy przeczytać, co następuje:

Jak możemy dowiedzieć się z jednego z elbląski portali internetowych w najbliższy weekend nasze miasto będzie miejscem kampanii propagandowej gejowskiego lobby.

 

Mamy mieć do czynienia między innymi z obrzydliwym filmem propagującym pożądliwość dwóch młodych pederastów oraz z jakimiś bliżej nieokreślonymi warsztatami – prowadzonymi przez gwiazdę środowisk lgbtq, na których Bóg wie co będzie się działo.

 

Obóz Narodowo-Radykalny w Elblągu, jako organizacja strzegąca kultury i tradycji naszych dziadów i pradziadów w zdrowym, chrześcijańskim duchu, stanowczo sprzeciwia się tego rodzaju praktykom i wzywa mieszkańców naszego miasta do nie brania udziału w tej niezdrowej imprezie oraz do wyrażenia swego protestu i oburzenia w tejże sprawie, np. w mediach społecznościowych.

 

Pojawiły się w sieci także głosy, że jest to świetny sposób na promocję miasta. Otóż nie! Grzech szanowni Państwo i jego propagowanie oraz zachęcanie doń nie jest metodą promocji stolicy Żuław.

 

Widzimy, co dzieje się na Zachodzie. Jak osłabiona przez lewackie i gejowskie organizacje cywilizacja europejska tam upada na rzecz cywilizacji islamizmu, który nomen omen w pewnym momencie zwyczajnie zamorduje tam wszystkich gejów, lesbijki i ateistów. Nie godzimy się i nie pozwolimy na degenerację Polski i naszego miasta.

 

Tego typu imprezom mówimy stanowcze NIE! Polska jest krajem chrześcijańskim, gdzie kultywuje się wartości narodowe i tradycje rodzinne w zdrowej z naturą konfiguracji.

 

Zostawcie Elbląg i naszą Ojczyznę w spokoju! Zrozumcie wreszcie, że orientacja seksualna jest prywatną sprawą każdego obywatela i nie mamy ochoty godzić się na narzucanie nam i naszym dzieciom waszych obrzydliwych dla nas zachowań i poglądów. Czy to podczas parad, czy to warsztatów, czy Bóg wie czego jeszcze.

 

koordynator Oddziału ONR w Elblągu (Brygada Warmińsko-Mazurska) Edward Orzechowski

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 46

 • 23
  ZADOWOLONY
 • 4
  ZASKOCZONY
 • 6
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 6
  WKURZONY
 • 6
  BRAK SŁÓW
Komentarze (57)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ pop
6 miesięcy temu 57
LGBT - Liberty - Guns - Beer - Trump kto jest za LGBT w takim rozumieniu ?
~ alkoholik
8 miesięcy temu ocena: 76%  56
TATA+MAMA=DZIECI reszta to zboczenia
~ WOLNY ELBLAG
8 miesięcy temu ocena: 71%  55
Wstydem jest jak facet stuka faceta tak samo jak kobieta puka się z kobietą. Pukasz czy stukasz się zostaw to w domu.
~ Michalina
8 miesięcy temu ocena: 100%  54
Super że są w internetach jeszcze takie zabawne rzeczy.
~ Pfffg
8 miesięcy temu ocena: 77%  53
W 90 proc. Lewuplatfusowych komentów mamy słowa dulszczyzna. Czysty Kolasinizm. Kolasiński sam chyba wiekszość lewych komentów napisał. Żenads
~ Don Corleone
8 miesięcy temu ocena: 66%  52
ONR rulez :) Chłopaki jestem z wami. Nie dla promocji adopcji dzieci przez homo, bo to będzie kolejny etap.
~ Ewa
8 miesięcy temu ocena: 63%  51
Nawet do Elbląga muszą się wpieprzać z tęczową propagandą, i to jeszcze "promocja miasta"... Tu zgadzam się z ONR i podpisuję pod listem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ olekbolek
8 miesięcy temu ocena: 56%  50
Homosie z fb zgłaszają niewygodne posty w temacie i pejsbuk usuwa wszystko jak leci... boicie się dyskusji?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cukierman
8 miesięcy temu ocena: 38%  49
Po prostu z nienawistnymi nacjo-matołami nie ma co dyskutować, tylko należy ich izolować.
~ Nostradamus
8 miesięcy temu ocena: 62%  48
Wpiszcie w wyszukiwarkę: "LGBT Soros". Będziecie wiedzieli kto za tym stoi (setki linków).
~ Rademenes
8 miesięcy temu ocena: 57%  47
O kotach jest jeszcze więcej - przegrałeś, sierotko.
~ AHA
8 miesięcy temu ocena: 59%  46
Drodzy hejterzy, nie wiem czy wiecie, ale orientacja seksualna kształtuje się w łonie matki ! Już w łonie matki zapadła decyzja o naszej orientacji seksualnej. Homoseksualizm nie jest chorobą, został wykluczony z parafilii czyli dewiacji seksualnych już dawno temu po dokładnym zbadaniu sprawy. Żeby było śmieszniej homoseksualizm jest obecny od zawsze. I jeżeli myślicie, że tylko u człowieka występuje owa orientacja, to uwaga : nie. U większości gatunków zwierząt występuje homoseksualizm, ale tylko człowiek potrafi się z tym kłócić :) Ale idąc waszym tokiem myślenia to czemu negujecie coś co stworzył Bóg ?
~ AHA
8 miesięcy temu ocena: 100%  45
@ONR czyli widzę że nie przeczytałeś artykułów ze zrozumieniem. A skąd informacje o większej ilości osób homoseskualnych przy terenach przemyslowych ? Proszę informacje raze ze źródłem.
~ ONR
8 miesięcy temu ocena: 25%  44
Ciekawy temat z tym wpływem środowiskowym przez zanieczyszczenie środowiska na orientację seksualną. W miejscach gdzie jest większy przemysł i bardziej rozwinięta cywilizacja jest dużo więcej gejów. Przypadek? Nie sądzę.
~ ONR Kraków
8 miesięcy temu ocena: 57%  43
Racja, ale po co się z tym obnosić? Po co o tym w ogóle dyskutować? Nikt nikogo nie dyskryminuje. Znam gejów, którzy żyją sobie spokojnie i nikt im krzywdy nie robi. Myślicie, że parady gay pride i warsztaty LGTB przyczynią się do lepszego postrzegania ludzi o takiej orientacji w społeczeństwie? Będzie wręcz przeciwnie mówię wam.
~ AHA
8 miesięcy temu ocena: 100%  42
@medyk polecam przeczytać ten artykuł, ze sprawdzonego źródła, o którym oczywiście też możesz poczytać, a nie wierzyć na słowo : "Effects of Perinatal Exposure to Bisphenol A on Sociosexual Behavior of Female and Male Rats" :)
~ AHA
8 miesięcy temu ocena: 89%  41
@medyk nikogo nie chcę wprowadzać w błąd. Napisałem tylko to co każdy może wyczytać w internecie na ten temat. To nie są ani moje spekulacje, ani kolorowanie "prawdy". Są to suche informacje dostępne dla każdego kto chce trochę poszukać.
~ medyk
8 miesięcy temu ocena: 25%  40
AHA nie wprowadzaj ludzi w błąd. To są naukowe źródła, nie serwisy płotkarskie. Bardzo szkodliwy wpływ bisfenolu A na kształtowanie się płodu jest udowodniony.
~ AHA
8 miesięcy temu ocena: 81%  39
Przeczytałem pobieżnie oba artykuły i jak dobrze zrozumiałem to w pierwszym badano wpływ BPA na zółwie,ktore nie są jednak ssakami i pozbawione są chromosomów, więc nie można odnieść tego bezpośrednio to ludzi, natomiast artykuł nr 2 mimo tego, że sugeruje, że BPA może mieć wpływ ALE nie można przez to dykryminować środowisk LGBT. Niestety, sprawdzając informacje o stronach na których były publikowane artykuły, można zauważyć, że są to strony, które nie są stricte naukowe, tylko plotkarskie, cytat przetłumaczony o jednej z tych stron: choć niektórzy autorzy mogą być świadomi, że dziennik jest niskiej jakości, a nawet oszukańczy.
~ medyk
8 miesięcy temu ocena: 50%  38
Do: AHA. Prosiłeś o linki do naukowych artykułów. Oto one: https://www.ecronicon.com/ecnu... https://www.sciencedaily.com/r... http://joe.endocrinology-journ...
~ AHA
8 miesięcy temu ocena: 87%  37
@medyk, mógłbyś podać linki albo nr doi artykułów w których jest opisany wpływ BPA na seksualność ? Niestety nie mogę znaleźć NAUKOWYCH artykułów, tylko jakieś brednie na stronach, które nie są poparte faktami naukowymi.
~ medyk
8 miesięcy temu ocena: 36%  36
Panie chemik. Nie wiem skąd w przedstawicielach lewicy tyle złośliwości i insynuacji. Myślę, ze chodzi o brak logicznych argumentów. O wpływie bisfenolu A na rozwój seksualność wielu gatunków mówią badania i prace naukowe. W przypadku człowieka tego typu kompleksowe badania z tego co wiem nie zostały przeprowadzone ze względu na wielkie koszty, ale są badania innych gatunków. Co ciekawe w wielu przypadkach potwierdzoo zupełną zmianę orientacji seksualnych w wyniku kontaktu ze stężeniem bisfenolu A.
~ chemik
8 miesięcy temu ocena: 74%  35
@medyk - Brednie antyszczepionkowego czubka - Bisfenol-A nie powoduje zaburzeń hormonalnych, ale w dużych ilościach może mieć działanie kancerogenne i to dlatego został dla bezpieczeństwa usunięty z produkcji np. butelek dla dzieci, a nie dlatego że powoduje homoseksualizm, nieuku sakramencki. Przestań czytać śmieciowe portale o UFO i szczepionkach, tylko za prawdziwe książki się weź, lebiego.
~ medyk
8 miesięcy temu ocena: 30%  34
Istnieją również badania potwierdzające, że związek o nazwie bisfenol A może wpływać na rozwój homoseksualnej orientacji w życiu płodowym.
~ medyk
8 miesięcy temu ocena: 33%  33
Na orientację seksualną wpływa zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Przede wszystkim są to plastiki (wpływ związków chemicznych na życie płodowe). Badania udowodniły, że związek chemiczny o nazwie Bisfenol A (BPA) powoduje on zaburzenia hormonalne i stanowi duże zagrożenie szczególnie dla mężczyzn. Cząsteczka bisfenolu przypomina w swojej budowie estrogen – żeński hormon płciowy. W następstwie jego dostania się do organizmu poziom testosteronu we krwi u mężczyzn spada. Powstają problemy z erekcją, płodnością, potencją. Zachwiana zostaje również równowaga hormonalna dziewczynek oraz prawidłowa praca tarczycy,w konsekwencji czego zaczynają szybciej dojrzewać.Inne badania wykazały, że Bisfenol A jest odpowiedzialny także za zwiększanie ryzyka zachorowania na nowotwory prostaty, macicy i piersi. Więcej info: https://www.odkrywamyzakryte.c...
~ Los Angelos
8 miesięcy temu ocena: 70%  32
Ktoś robi podział społeczeństwa na siłę promując LGBT. Tego typu ludzie zawsze byli, ale nie obnosili się ze swoją seksualnością, a teraz chcą poprzez instytucje unijne promować tego typu zachowania także w przedszkolach. Do tego dochodzi adopcja dzieci przez pary homo. Zdecydowana większość społeczeństwa jest przeciwna, ale pieniądze dużo mogą i te rozwiązania się forsuje w coraz to nowych krajach. Do czego to doprowadzi? Przede wszystkim do chaosu i wrogiego nastawienia ludzi względem ludzi. Ktoś dobrze wie co robi. A kto to robi?
~ Bóg tak chciał
8 miesięcy temu ocena: 38%  31
Zdecydowana większość społeczeństwa popiera osoby LGBT, ignorancie - są na ten temat badania, 52% w Polsce (IPSOS, czerwiec 2017).
~ Najnowocześniejszy
8 miesięcy temu ocena: 47%  30
Chciałbym przypomnieć chłopcom z ONR, że nacjonalizm, rasizm i homofobia które propagują są sprzeczne z religią chrześcijańską!!!;)
~ Seb
8 miesięcy temu ocena: 77%  29
A znasz biblijną historię o Sodomie i Gomorze? Jeśli byś znał, to byś wiedział, że nie jest sprzeczna.
~ Księga Żywota
8 miesięcy temu ocena: 44%  28
@OpraWin - Narody i nacjonalizm to wymysł XIX-wieczny, niedouczony, fundamentalistyczny analfabeto. Homoseksualizm to sport m.in. narodowców i kleru, nieukowi przypominam.
~ OpraWin
8 miesięcy temu ocena: 50%  27
ONR nie propaguje rasizmu. Poczytaj Dzieje Apostolskie, to się dowiesz, że nacjonalizm jest biblijny i po co Bóg stworzył narody. Homoseksualizm ot grzech i jest to jasno napisane w NT i nauczaniu KRK.
~ %$%$%$
8 miesięcy temu ocena: 22%  26
Trzeba się reklamować w walce o młode ciałka.
~ niewierny
8 miesięcy temu ocena: 47%  25
Bardzo dobrze niech tępy lud poszerza światopogląd a nie tylko pis i kościół.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 1984
8 miesięcy temu ocena: 69%  24
Tu nie chodzi o to, że ktoś jest przeciwny gejom czy lesbijkom. Ludzie nie chcą agresywnej promocji tego typu. To są prywatne sprawy każdego człowieka. Obnoszenie się z tym jest nie na miejscu.
~ normalny
8 miesięcy temu ocena: 60%  23
Masz racje. Zryte berety będą się z tym obnosić. Homoś musi promować swoje poglądy w grupie, bo tylko w grupie czuje się w miarę bezpieczny. Nie miałbym nic przeciwko takim osobom, gdyby nie agresywna promocja w mediach i organizowanie parad, na których osobnicy tej samej płci całują się i obmacują w sposób mało apetyczny. no i ten cały image - kolczyki gdzie tylko możliwe, tatuaże itp.
~ 2018
8 miesięcy temu ocena: 36%  22
Mów za siebie, "ludziu" - normalnej części społeczeństwa nie przeszkadzają osoby homoseksualne, których w każdym społeczeństwie jest całkiem spory procent, bo tak nas po prostu ukształtowała natura na tej planecie. Nie jest to też żadna "agresywna promocja", bo orientacji seksualnej nie da się "promować", można o niej co najwyżej mówić i informować współobywateli, że takie osoby w społeczeństwie są i mają swoje prawa, jak każda inna obywatelka czy obywatel. Ty byś chciał - podobnie jak to brunatne oszołomstwo wypisujące tu swoją kaleką polszczyzną nienawistne brednie - wepchnąć tych ludzi do getta. A na takie faszystowskie zachowania zgody w demokratycznym państwie nie ma i być nie może.
~ antytyty
8 miesięcy temu ocena: 77%  21
Zaiste słuszne jest zganienie ludzi, którzy swoje prywatne sprawy siła narzucają publicznie. Zostańcie pod kołdrami i przestańcie wszystkim chwalić się, że lubicie co lubicie.
~ Akcjat4
8 miesięcy temu ocena: 59%  20
To są zboczeńcy i tyle!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WOLNY ELBLAG
8 miesięcy temu ocena: 60%  19
Zadnych tęcz w Elblągu.
~ Paweł
8 miesięcy temu ocena: 61%  18
Równie dobrze mogli by alkoholicy zorganizować warsztaty na temat picia i wmawiać nam , że alkoholizm to nie choroba. Tych ludzi trzeba leczyć, a nie "promować" ich chorobę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DonF
8 miesięcy temu ocena: 56%  17
Dlaczego ci prawdziwi Polacy tak bełkoczą? Szwankuje wszystko: gramatyka, logika, merytoryka...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ultras
8 miesięcy temu ocena: 53%  16
Jedyne co szwankuje to twoje 2 szare i jedyne komórki pseudomózgowe
~ Robert Koliński
8 miesięcy temu ocena: 44%  15
Skoro protestują abderyci i reakcyjni nienawistnicy z ONR, to zaprawdę powiadam Wam, musi to być dobra i sprawiedliwa impreza - tym bardziej należy poprzeć!:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ulop64
8 miesięcy temu ocena: 63%  14
Dobrze, ze lewacy z razem są złożeni i wyuczeni hahaha
~ `tot
8 miesięcy temu ocena: 73%  13
Wyrazili swoją opinię i OK. A skoro, jak twierdzą, Bóg będzie nad tym czuwał, to jestem spokojny :)
~ piprzyćfaszystów
8 miesięcy temu ocena: 41%  12
Edziu... weź koło i pierdo*nij się nim w czoło. Idź do roboty, znajdź sobie zajęcie, zawiąż rodzinę w formie jaka ci odpowiada, ale proszę cię: nie wpierdal*j się w nie swoje sprawy, skoro cię nie dotyczą. Zajmij się swoim życiem, nie czyimś. Osiedlowy ty nasz monitoringu, stróżu wolności i fałszywej, zakłamanej miłości dla bliźniego.
~ kwiatanga
8 miesięcy temu ocena: 53%  11
ONR to po prostu kryptohomoseksualiści, którzy obrazili się, że ich na spotkanie nie zaproszono i teraz próbują dostać się tam oknem, skoro drzwiami ich nie wpuszczono:)
~ No no nononono
8 miesięcy temu ocena: 61%  10
Trudno by ONR nie wtrącał się w te niby nie swoje sprawy skoro tak epatujecie swoją homoseksualnością wszystkim na siłę w oczy i wbrew ich woli. Nikt by na as nie zwrócił uwagi, jakbyście sobie te spotkanie zrobili w swoim gronie i nie reklamowali się z tymi obrzydliwościami na forum publicznym. Więc prywatne sprawy przez Was wywalane na publiczną debatę nie są już nie naszą sprawą, lecz są sprawą spoleczeństwa, które nie chce oglądać całujących się pań lub panów w ramach tej samej płci na ulicach.
~ rodzic
8 miesięcy temu ocena: 63%  9
pederastom i wszelkim zbokom mówimy NIE!!!!!!! niech się lecza albo to robią w cieniu alkowy my tego obrzydlistwa nie chcemy oglądac widzieć i słyszeć.Nie zyczymy sobie propagowania zboczeń!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bóg tak chciał
8 miesięcy temu ocena: 67%  8
Nacjonalizm, homofobia i dulszczyzna są zboczeniem, podobnie jak pedofilia waszych pasterzy - leczcie się!
~ NORMALny
8 miesięcy temu ocena: 52%  7
dlaczego ktoś kto inaczej uprawia seks niż stworzyła nas do tego natura musi się "tęczowo" promować, czy dla tego,że jest inny musi krzyczeć o tolerancję,..przecież wystarczy nie epatować swoim tęczowym życiem w otoczeniu i już się jest traktowanym normalnie....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Akcjat4
8 miesięcy temu ocena: 45%  6
To są zboczeńcy!
~ Elka21
8 miesięcy temu ocena: 60%  5
Nienawiść? Niewiedza? Uzasadnij. Dla mnie to jasny sygnał, aby ludzie nie epatowali swoją seksualnością na siłę.
~ Irek
8 miesięcy temu ocena: 62%  4
Nie jestem za gejami ale ten przekaz jest mało chrześcijański zieje nienawiści i niewiedzą
~ nicktm
8 miesięcy temu ocena: 47%  3
kto to jest ONR w Elblągu? ciekawe imię i nazwisko
~ gott mit uns
8 miesięcy temu ocena: 58%  2
Zwykła patologia, jak to brunatny pomiot.
~ Nacjonalista
8 miesięcy temu ocena: 56%  1
Jak byś doczytał do końca byś wiedział !!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.