› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy...nie tylko w Elblągu

› bieżące 3 miesiące temu    6.06.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy...nie tylko w Elblągu fot. Nadesłane

Prezydent Witold Wróblewski spotkał się z reprezentantami naszego miasta, którzy wystąpili w tegorocznej edycji programu The Voice Kids Poland. Zwyciężczyni szóstej edycji - Martyna Gąsak, Patrycja Moneta, Mia Piaskowska i Basia Barańska, a także Marceli Józefowicz – zwycięzca plebiscytu na ulubieńca publiczności The Voice Kids Poland, który w finałowym odcinku tegorocznej edycji zaprezentował swój pierwszy singiel, opowiedzieli o swoich przeżyciach związanych z programem, emocjach, jakie towarzyszyły im na scenie, współpracy z jurorami, ale przede wszystkim o swojej wielkiej pasji śpiewania, która wymaga czasem bardzo wielu poświęceń.


- Serdecznie Wam gratuluję. Zawsze powtarzam, że mamy wspaniałych, utalentowanych młodych ludzi i Wy jesteście tego przykładem. Wasz udział w programie to nie tylko docenienie wokalnych talentów, ale również doskonała promocja naszego miasta. Życzę Wam dalszych sukcesów. Gratuluję i dziękuję również rodzicom, bo wiem ile zaangażowania i poświęceń kosztuje realizacja pasji naszych dzieci – mówił podczas spotkania prezydent Witold Wróblewski.

Młodzi wokaliści na co dzień szlifują swoje talenty w Młodzieżowym Domu Kultury w zespole Diamenty i Studiu Artystycznym Katarzyny Panicz "Szalone" i "Szalone Małolaty". Jak zapewniają – zamierzają kontynuować swoją przygodę ze śpiewem i rozwijać swoje umiejętności. Na pewno więc jeszcze nie raz usłyszymy te wspaniałe głosy. Niektórych już niedługo, bo podczas tegorocznych Dni Elbląga.

W niedzielę – 25 czerwca odbędzie się koncert zwyciężczyni The Voice Kids Poland Martyny Gąsak. Tego samego dnia Marceli Józefowicz zaprezentuje elbląskiej publiczności swój singiel – „To nie ja”.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.