› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Tartak Jagodno – najlepsi w swoim fachu

› prezentacje ponad rok temu    20.11.2012
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
Tartak Jagodno – najlepsi w swoim fachu

Mający swoją siedzibę pod Elblągiem Tartak Jagodno, już od 22 lat zajmuje się przemysłowym przerobem drewna. Firma wykonuje projekty konstrukcji drewnianych typu altany, wiaty, patia wraz z przygotowaniem materiału do zamontowania. Realizuje indywidualne projekty zarówno typowe jak i nietypowe.

Tartak Jagodno jest firmą rodzinną, która rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Posiada bogatą ofertę asortymentową. Specjalizuje się głównie w produkcji elementów konstrukcyjnych więźb dachowych i domów szkieletowych.

Tartak ma w swojej ofercie m.in. deski elewacyjne, podłogowe i boazeryjne, przeznaczone do wykończenia zewnętrznego domów w konstrukcji szkieletowej jak również domków letniskowych, altan i innych zastosowań według upodobań klientów.

Firma oferuje impregnację elementów konstrukcyjnych metodą zanurzeniową. Stosuje profesjonalne środki od ochrony drewna konstrukcyjnego. Posiadamy także w ofercie drewno opałowe bukowe oraz wiązki opałowe z drewna iglastego.

Tartak w Jagodnie proponuje również swoim klientom trzcinę, jako materiał pokrycia dachowego domów mieszkalnych i garaży. Dach kryty strzechą stanowi naturalny izolator, który zapobiega dużym wahaniom temperatury wewnątrz budynku niezależnie od warunków od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz.

Tartak Jagodno
Elbląg 2 82-310, ul. Jagodno 1
tel. (55) 234 28 21
tel. (55) 234 93 81
www.tartak-jagodno.pl
biuro@tartak-jagodno.pl------------------------------------------------------------ artykuł sponsorowany --------------------------------------------------

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (0)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.