› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Taniec dla Twojego dziecka

› dzieci i rodzina ponad rok temu    30.12.2016
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum CT Promyk

Twoje dziecko lubi tańczyć? Zachwyca się programem „Taniec z gwiazdami”? Nie zwlekaj i zapisz go na kurs tańca towarzyskiego.

Taniec towarzyski to świat kolorowych sukni zdobionych piórami i cekinami, eleganckich fraków i parkietu wypełnionego parami oraz muzyką. W nim każda dziewczynka czuje się jak księżniczka, a chłopiec jest pełen elegancji. Pierwszy krokiem na drodze tanecznej jest kurs tańca towarzyskiego. Na nim dzieci uczą się od najprostszych kroków po bardziej skomplikowane choreografie tańców standardowych i latynoamerykańskich.
 

Wszystkich zainteresowanych kursem tańca towarzyskiego zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie 7 stycznia o godzinie 11:30 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w sali nr 38

– mówi Joanna Karpiuk z CSE „Światowid” - Kurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 lat.

Nauka tańca towarzyskiego przynosi wiele korzyści. Dzieci uczą się zdolność koordynacji, ćwiczą refleks i spostrzegawczość. Kurs pozwala także ukształtować prawidłową sylwetkę, pokonać nieśmiałość i dodać pewności siebie.

 Taniec to najprostszy sposób zawierania znajomości i relacji towarzyskich - Dzieci tańczące mogą zachwycić swoimi umiejętnościami rówieśników i tym samym zdobyć ich podziw. Taniec wzmacnia poczucie własnej wartości, wiary w siebie, atrakcyjności, dzięki czemu łatwiej jest dziecku odnaleźć się w grupie

 - mówi Joanna Karpiuk.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Roman
ponad rok temu 1
W "Promyku" tańczy moja urocza wnusia, panna Justynka. Z tego, co wiem, jest bardzo zadowolona. Brała udział w wyjeździe do Olsztyna, na wojewódzkie pokazy tańca. Twierdzi, że p. instruktorka jest b. fajna.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.