› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Takie spotkanie z policjantami kosztowało go 2500 zł

› bieżące miesiąc temu    5.07.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Takie spotkanie z policjantami kosztowało go 2500 zł fot. elblag.net

Spotkaniem z policjantami i ukaraniem 2500-złotowym mandatem zakończył swoją nieodpowiedzialną podróż pewien rowerzysta. Funkcjonariusze, którzy wracali po służbie do domu, zainterweniowali na niebezpieczne manewry cyklisty. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna jechał rowerem mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W poniedziałek (04.07.2022r.) po godz. 20:00 policjanci z braniewskiej „patrolówki” – sierż.szt. Agata Krztoń oraz st.sierż. Oskar Kamiński skończyli 12-godzinną zmianę. Pomimo zdjętego munduru i czasu wolnego po służbie – nie przestali się troszczyć o bezpieczeństwo mieszkańców, co udowodnili chwilę później, gdy w trasie powrotnej do domu dostrzegli niebezpiecznego kierującego.

Z relacji policjantów wynikało, że rowerzysta zatoczył się z chodnika na jezdnię, stwarzającym tym samym zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i innych uczestników ruchu. Reakcja funkcjonariuszy na zastaną sytuację mogła być tylko jedna – uniemożliwienie dalszej jazdy cykliście. Tak też się stało.

Policjanci wezwali na miejsce umundurowany patrol, który zbadał stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że w chwili interwencji miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.