› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Tablety i akcesoria Apple

› bieżące 4 miesiące temu    21.01.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Tablety i akcesoria Apple

Sprzęt z logo nadgryzionego jabłka jest coraz bardziej popularny wśród użytkowników. Stabilność systemu oraz wysoka efektywność działania to główne powody dla których klienci wybierają Apple. Jednak oprócz iPhonów i MacBooków firma z Cupertino ma w swoje ofercie szeroki wachlarz tabletów, które zbierają bardzo dobre recenzje użytkowników.

Jakie tablety Apple są dostępne na rynku?

Tablety Apple, czyli iPady to urządzenia z bardzo nowoczesnym designem oraz wykonane przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Na ten moment na rynku dostępne są 4 rodzaje iPadów z czego każdy oferuje klientowi inne możliwości i jest przeznaczony do innych celów.

Apple iPad

Podstawowa wersja tabletu z logo nadgryzionego jabłka to Apple iPad. Jest to już 9. generacja tego urządzenia. Podstawowa zaleta to stosunek jakości do ceny. iPad jest idealnym rozwiązaniem do przenośnego oglądania filmów czy przeglądania internetu.

Apple iPad mini

Wersja mini to duża moc w małym opakowaniu. Wyświetlacz 8.3 cala sięgający do samych ramek urządzenia stworzony w technologii Liquid Retina oraz chip A15 Bionic zapewniają bardzo wysoką efektywność działania tego urządzenia.

Apple iPad Air

iPad Air to bardzo dobry substytut komputera. Wyświetlacz o przekątnej 10.9 cala, kompatybilność z klawiaturą Magic Keyboard czy 256 GB pamięci pozwalają na przyjemną pracę bądź naukę.

Apple iPad Pro

Najmocniejszy zawodnik w drużynie iPada. Wyposażony w chip M1 zapewnia obłędne osiągi, a wyświetlacz Liguid Retina XDR zapewnia wysoką jakość obrazu. Apple iPad Pro obsługuje technologię 5G. Duży wybór modeli iPad Pro oferuje Lantre Premium Reseller na stronie https://lantre.pl/c/127/ipad-pro-ipad.html.

Jakie akcesoria warto dokupić do tabletu Apple?

Tablet może stać się multimedialnym centrum twojego domu lub zastąpić komputer. Jednak by jego wykorzystanie było jeszcze bardziej efektywne warto dokupić do niego akcesoria oferowane przez Apple.

Rysik

Apple Pencil, czyli rysik dedykowany do iPada, jest niezbędną rzeczą dla grafików komputerowych czy osób zajmujących się digital paintingiem. Na rynku dostępne są dwie generacje Apple Pencil, które są kompatybilne z różnymi urządzeniami. Rysik od Apple sprawdzi się również w codziennym użyciu iPada.

Klawiatura

Żeby zamienić iPada komputer warto dokupić do niego klawiaturę. Apple oferuje 3 modele kompatybilne z ich urządzeniami: Smart Keyboard Folio, Smart Keyboard oraz Magic Keyboard. iPad wyposażony w klawiaturę sprawi, że zapomnisz o potrzebie posiadania laptopa.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.