› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Szukasz pracy? Browar w Elblągu poszukuje pracowników

› biznes ponad rok temu    24.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
Browar w Elblągu,Browar w Elblągu, fot. Marcin Mongiałło (archiwum Elblag.net)

Browar w Elblągu (Grupa Żywiec) poszukuje rąk do pracy. Grupa Żywiec zgłasza zapotrzebowanie na dwóch pracowników w Elblągu.

Poszukiwany jest  operator działu mediów oraz operator wózka widłowego. W tym  ostatnim przypadku jest to praca sezonowa (na 6 miesięcy).

Szczegóły

1. Operator Działu Mediów

Miejsce pracy: Elbląg

Twoje zadania:

  • Dostawa mediów do celów produkcji o odpowiednich parametrach i ilościach
  • Współudział w opracowywaniu planów poboru mediów oraz opracowywanie bieżących analiz
  • Zarządzanie bazą danych poboru mediów przez odbiorców
  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń
  • Okresowe przeglądy techniczne maszyn i urządzeń oraz przygotowanie urządzeń do przeglądu UDT
  • Realizacja usprawnień technicznych
  • Inicjowanie i koordynowanie działań zapobiegających awariom

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (chłodnictwo, mechanika, energetyka, automatyka, elektronika)
  • Dwuletnie doświadczenie pracy w działach produkcyjnych branży FMCG - mile widziane
  • Umiejętności czytania schematów oraz dokumentacji technicznej
  • Znajomość układów chłodniczych oraz automatyki przemysłowej
  • Podstawy wiedzy w zakresie chłodnictwa, mechaniki, energetyki, automatyki, elektroniki
  • Znajomość podstaw Ms Office, mile widziane podstawy CAD,
  • Uprawnienia SEP (grupa E1,E2)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, kreatywność, umiejętnoścćpracy w grupie
  • Gotowość do nauki i przestrzegania standardów produkcji FMCG, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa

Pracodawca oferuje:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w dziale o wysokim stopniu automatyzacji procesów technologicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe dzieci pracowników
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i jasna ścieżka rozwoju

 2. Operator Wózka Widłowego - praca sezonowa (6 miesięcy)

Zadania:

  • Wykonywanie prac związanych z przyjęciem, przechowywaniem, transportem i wydawaniem opakowań, wyrobów gotowych i innych dóbr magazynowych zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Obsługa wózka widłowego oraz depaletyzatora nowego szkła i wind
  • Wypełnianie rejestrów obowiązujących na danym obszarze
  • Wykonywanie prac porządkowych i dbanie o powierzone mienie
  • Uczestniczenie w szkoleniach okresowych i związanych z wprowadzaniem nowych procedur

Wymagania:

  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych oraz minimum rok doświadczenia w ich obsłudze
  • Uprawnienia do wymiany butli gazowej E/3
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziana znajomość systemów WMS (Magazynowy system informatyczny)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – dla najlepszych pracowników istnieje możliwość zatrudnienia na stałe,  a dla wszystkich pracowników Grupa Żywiec udzieli referencji
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna uzależniona od wyników pracy
  • Dostęp do opieki medycznej (Pakiet medyczny w firmie Luxmed na preferencyjnych warunkach)

Więcej ofert pracy (cała Polska)

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 1
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 5
    BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).