› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Szpital w Elblągu wysoko w światowym rankingu

› bieżące ponad rok temu    7.04.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
Szpital w Elblągu wysoko w światowym rankingu fot. elblag.net/archiwum

W rankingu World’s Best Hospitals 2021 organizowanym przez amerykański magazyn Newsweek i firmę Statista Inc, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu uplasował się na 22. miejscu najlepszych szpitali w Polsce oraz zajął najwyższe miejsce w województwie warmińsko-mazurskim w 2021 r.

World’s Best Hospitals to już trzecia edycja światowego rankingu najlepszych szpitali, która wyłania i wyróżnia najlepsze szpitale na całym Świecie. Newsweek i Statista przy opracowywaniu rankingu wykorzystali dane z trzech źródeł.

Rekomendacje z branży medycznej: międzynarodowa ankieta internetowa, w której wzięło udział ponad 70 000 lekarzy, kierowników szpitali i pracowników służby zdrowia.

Doświadczenia pacjentów: ankiety mierzące satysfakcję pacjentów. Medyczne wskaźniki efektywności: bezpieczeństwo pacjenta, środki higieny i jakość leczenia.

W rankingu World’s Best Hospitals 2021 znalazły się najlepsze instytucje medyczne z 25 krajów, został on opublikowany na stronie internetowej amerykańskiego wydania magazynu Newsweek.

Lista wszystkich wyróżnionych polskich szpitali: https://www.newsweek.com/best-hospitals-2021/poland

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 4
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jacoby
ponad rok temu ocena: 0%  3
A ja sobie chwaliłem wszystko poza dwoma "czarnymi mambami" na OIOK-u (które powinno się było wywalić na zbity pysk dawno temu - może ich już nie ma bo opisuję sytuację sprzed lat)
~ Fuu
ponad rok temu ocena: 0%  2
Najgorszy szpital w Elblągu- zawsze był jest i będzie najgorszy pielęgniarki zachowują się jak by do pracy przychodzili za karę, lekzrze bez komentarza 3/4 ordynatorów do usunięcia To tak w skrycie
~ paratruso
ponad rok temu ocena: 0%  1
To jakaś KPINA!? Byłem wielokrotnie pacjentem szpitala i SOR -- KOSZMAR ( mam dużą cześć z martwicą bo tyle czasu czekali na zszycie)
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.