› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Szkodliwe talerze z ołowiem. Sanepid ostrzega

› zagrożenia i utrudnienia ponad rok temu    18.12.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Szkodliwe talerze z ołowiem. Sanepid ostrzega

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. wycofuje talerze płaskie z motywem kwiatów ze względu na stwierdzoną w badaniach laboratoryjnych migrację ołowiu z talerzy do żywności.

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany o prowadzonym przez TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. wycofaniu talerzy płaskich z motywem kwiatów ze względu na stwierdzoną w badaniach laboratoryjnych migrację ołowiu z talerzy do żywności. Spożywanie żywności zanieczyszczonej ołowiem ma szkodliwy wpływ na zdrowie ludzi.

Szczegóły dotyczące produktu: Nazwa produktu: Talerz Opal o średnicy 25,5 cm Numer artykułu: 13035001021000000200 Dystrybutor: TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. ul. 11 Listopada 11 40-387 Katowice Zgodnie z wyjaśnieniem dystrybutora Produkt był dostępny w sprzedaży od 21.07.2020 do 18.11.2020

Działania podjęte przez przedsiębiorców i organy urzędowej kontroli: Firma TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. poinformowała swoich klientów o zagrożeniu i możliwości zwrotu lub wymiany produktu w dowolnym sklepie TEDi. Szczegółowe informacje dotyczące wycofania podane zostały na stronie internetowej https://www.tedi.com/pl/informacja-dla-klienta/ Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej monitorują proces wycofywania prowadzony przez dystrybutora.

Zalecenia dla konsumentów: Nie należy używać produktu wskazanego w komunikacie do kontaktu z żywnością.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.