› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Światowy Dzień Misia w SP nr 21 w Elblągu. Fotorelacja (+ zdjęcia)

› rozwój i edukacja ponad rok temu    29.11.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Światowy Dzień Misia w SP nr 21 w Elblągu, 25 listopada 2019 r.Światowy Dzień Misia w SP nr 21 w Elblągu, 25 listopada 2019 r. fot. Anna Czerwińska

Pluszowy miś to bardzo ważna zabawka dla dzieci na całym świecie. Jest symbolem ciepła, łagodności, dobra i miłości. Często jest największym przyjacielem i powiernikiem sekretów dziecka. Nic dziwnego, że często pojawia się w bajkach dla najmłodszych. Kubuś Puchatek, Miś Uszatek czy miś Paddington to ulubieńcy, którzy są rozpoznawalni przez wszystkie dzieci.

Miś ma swoje święto, które cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Przypada ono 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.

A jak ten dzień przebiegał w klasach 1a oraz 2d SP21 możecie przekonać się sami, oglądając poniższą galerię. Dzieci wspólnie z wychowawczyniami wykonały szereg misiowych  zadań. Było m.in. kodowanie, rysowanie według wskazówek, projektowanie w programie graficznym, układanie puzzli i napisu z maskotek, wspólne zdjęcia z przyniesionymi pluszakami, zabawy ruchowe. Po tak licznych atrakcjach dzieciom nie pozostało nic innego, jak tylko położyć się do snu. Niestety nie zimowego, ale do kolejnego szkolnego dzwonka. Pozdrawiamy wszystkich młodych i nieco starszych sympatyków tego pluszowego zwierzątka.

Anna Czerwińska, Szkoła Podstawowa nr 21 im. Mikołaja Kopernika w Elblągu

Zobaczcie obszerną fotogalerię!

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 7
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (1)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Dorota
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Nasze kochane misiaki z 1a
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.