› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Świąteczna Lokomotywa dla najmłodszych

› bieżące 2 miesiące temu    29.11.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Świąteczna Lokomotywa dla najmłodszych fot. UM Elbląg

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci wraz z rodzicami/opiekunami na grudniowe zajęcia. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami i zgłaszania swojego udziału.

"Stacyjka"

1.12 (czwartek), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką „Ćwicz z nami ... dzikimi zwierzętami” Eweliny Protasiewicz. Zabawne rymowanki z tej książeczki zachęcą najmłodszych do wspólnej gimnastyki. W programie również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

15.12 (czwartek), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką „Misio Zbysio szuka świętego Mikołaja” Jannie Ho. Podczas przedświątecznych zajęć dzieci dowiedzą się, jak misio Zbysio przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia i czy uda mu się odnaleźć Świętego Mikołaja. W programie również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturą. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

"Kreatywna sobota"

10.12, godz. 11:00 "Świąteczna Lokomotywa" – motywem przewodnim zajęć będą zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Powstaną choinki oraz Mikołaje z wykorzystaniem różnych materiałów plastycznych, a przygotowane zabawy i zadania na tablicy interaktywnej przybliżą dzieciom bożonarodzeniowe tradycje.

Więcej informacji i zapisy: Filia nr 4 Lokomotywa ul. Ogólna 59 tel. (55) 625 60 90
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.