› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Summer Dance Fusion - trzy godziny intensywnego tańca

› rozrywka ponad rok temu    6.08.2016
Paweł Rodziewicz
komentarzy 5 ocen 4 / 100%
A A A
Summer Dance Fusion - trzy godziny intensywnego tańca fot. Paweł Rodziewicz

Piątkowe popołudnie na elbląskim Starym Mieście minęło pod znakiem tańca. Na letniej scenie odbywał się Summer Dance Fusion, czyli pokazy taneczne połączone z nauką stylów taneczno-sportowych, takich jak Zumba, Salsation, Fit & Funky.

Maraton taneczny rozpoczął się o godz. 16:30 i trwał do 19:30. Wszyscy obecni mogli wziąć udział w tym wydarzeniu i pod okiem doświadczonych instruktorów nauczyć się nowych, ciekawych układów.

Przygotowaliśmy trzy programy taneczno-fitnesowe. Znana większości Zumba oraz mniej znane na chwilę obecną Salsation i Fit & Funky. To będą trzy godziny intensywnego tańca i mam nadzieję, że również dobrej zabawy

- mówi Katarzyna Bukowska, instruktorka Salsation.

W pokazie wzięło udział dziesięciu instruktorów z całej Polski. Na elbląskiej scenie zaprezentowali się tancerze z Zielonej Góry, Białegostoku, Torunia, Olsztyna oraz z Elbląga.

Trzeba przyznać, że elbląska publiczność dopisała. Pomimo deszczu, który w niewielkich dawkach padał co jakiś czas, sporo osób przyszło popatrzeć i niewiele mniej, uczestniczyć aktywnie w tanecznym wydarzeniu.

Zaprezentowane style różniły się od siebie pod wieloma względami. Niemniej, wszystkie miały jedną wspólną cechę: powstały po to, aby w przyjemny sposób wykonywać szeroką gamę ruchów kształtujących sylwetkę tancerza.

Ja jestem ogromną fanką Zumby. Od ponad roku uczęszczam na zajęcia. To jest bardzo dobry sposób na odstresowanie, wyczyszczenie umysłu oraz na pozbycie się zbędnych kilogramów

- mówi pani Magda, aktywna uczestniczka wydarzenia.

Około godz. 18:00 obfite opady deszczu rozgoniły publiczność zgromadzoną pod sceną. Jednakże, osoby aktywnie biorące udział w wydarzeniu nie zrobiły sobie wiele z ulewy i grzmiącej w oddali burzy. Organizatorzy zaprosili wszystkich tańczących na scenę aby mogli kontynuować pod zadaszeniem.

W efekcie ulewy mokrzy byli wszyscy. Zarówno ci, co intensywnie tańczyli, jak i ci, którzy przyszli tylko na nich popatrzeć.
 

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (5)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ AnetaZ
  ponad rok temu ocena: 0%  5
  Bardzo fajna inicjatywa. Sama kocham tańczyć i jestem za pozytywnym zarażaniem innych ta pasją.
  ~ Kasia
  ponad rok temu ocena: 0%  4
  Mikołaj Rej... Zamiast cieszyć się, że coś się dzieje w mieście, to najlepiej szukać rzeczy do których można się przyczepić... SŁABE!!
  ~ Kasia
  ponad rok temu ocena: 0%  3
  Pani Basiu... to w jakim języku jest nazwa nie ma znaczenia, bo gdyby była po polsku to i tak nie przeniosłoby się to na frekwencję... Zbyt długo siedzę w tym temacie... a doszukiwanie się problemu w nazwie, to już troszeczkę upierdliwość i małostkowość
  ~ Basia
  ponad rok temu ocena: 0%  2
  Droga Kasiuniu a co ma piernik do wiatraka ? To, że coś dzieje się w mieście nie znaczy, że głupota ma szaleć w otaczającym nas świecie.
  ~ Mikołaj Rej
  ponad rok temu ocena: 67%  1
  "Summer Dance Fusion" ????????? "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają."
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.