› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Sukces elblążanek w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego

› rozwój i edukacja ponad rok temu    11.01.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Od lewej: Paulina Kownacka, Adrianna Gronek i Barbara BorysewiczOd lewej: Paulina Kownacka, Adrianna Gronek i Barbara Borysewicz fot. Facebook.com

Miłośnicy języka angielskiego w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych mieli okazję zmierzyć się z zaawansowanym słownictwem i gramatyką w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER. Konkurs odbył 29 listopada 2017 r. w macierzystych szkołach uczniów, natomiast w styczniu 2018 roku ogłoszono wyniki. Jak się okazało Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym osiągnęło bardzo dobre wyniki.

Największy sukces w naszym województwie odniosły 3 uczennice - Paulina Kownacka, Adrianna Gronek i Barbara Borysewicz. Paulina zdobyła 1 lokatę w województwie i 11 w kraju. Wynik Adrianny to 3 pozycja w warmińsko-mazurskim i 39 w skali kraju. Basia uzyskała 9 miejsce w województwie. Jak widać nauka i praca przez cały rok przyniosła wymierne korzyści, bo co ciekawe, są to te same uczennice, które w zeszłym roku w konkursie English Ace zdobyły 6, 4 i 3 miejsce.

Jesteśmy dumni z osiągnięć dziewcząt. Uczymy się dalej i w przyszłym roku spróbujemy osiągnąć jeszcze więcej w konkursie.

Congrats! and thank you girls.
Joanna Jastrzębska, nauczyciel języka angielskiego

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.