› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Studniówka szkoły muzycznej: Akademia Muzyczna to nasza przyszłość

› bieżące ponad rok temu    21.01.2013
Bartosz Ponichtera
komentarzy 5 ocen 15 / 100%
A A A
Studniówka szkoły muzycznej: Akademia Muzyczna to nasza przyszłość

Artystyczne dusze z Zespołu Szkół Muzycznych spisały się na medal - chętni do rozmowy, opowiadali o tym, co ich czeka po maturze, jakie wspomnienia ze szkoły wynoszą, ale też o przygotowaniach do studniówki. Nie zabrakło również wywiadów z dyrektorem Andrzejem Korpackim oraz kadrą pedagogiczną. Poznaliśmy również muzyka, który jest miłośnikiem... fizyki! Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Zdecydowana większość przyszłych maturzystów zapytana o swoją przyszłość odpowiadała krótko: "Akademia Muzyczna", to świadczy nie tylko o ich wielkiej pasji związanej z muzyką, ale też pozytywnego wpływu szkoły, która niebawem będzie zamkniętym etapem w ich życiu. Jednak matura to nie jedyne wyzwanie dla uczniów szkoły muzycznej: - Poza maturą czekają mnie egzaminy państwowe z instrumentu oraz historii muzyki - wyznała Monika - Ja gram na skrzypcach i chcę dalej ksztacić się na Akademii Muzycznej, a po dwóch latach chciałabym wybrać się jeszcze na dodatkowy kierunek na Politechnikę - dodała - W ogóle nie żałuję, że wybrałam szkołę muzyczną. - Oczywiście wspieram swoją koleżankę w jej działaniach. - wtrącił Adam.

Co o zabawie mówili młodzi artyści? - Didżej gra dobrą muzykę, będziemy się dobrze bawić - powiedział Mikołaj - Do białego rana! - dopowiedziała Kasia - Moje przygotowania do studniówki były szybkie, oczywiście do matury przygotowuje się bardziej kompleksowo. - stwierdziła. 

Wychowawca - Konrad Wasilewski - podkreśla fakt, iż swoją klasą opiekuje się nie od liceum, a już od piątej klasy "podstawówki" - Można powiedzieć, że jestem dla nich szkolnym ojcem, sami mnie tak nazywają - przyznał wychowawca - Przeszliśmy chyba wszystkie etapy wychowania: problemy szkolne, uczuciowe, ale też sukcesy i zabawne chwile.

Życzenia dla przyszłych maturzystów? Nic prostszego -  Życzymy maturzystom, aby maturę zdali śpiewająco! - powiedział Adam. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (5)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ SALLYIGÓRA
ponad rok temu ocena: 33%  5
ADACHO PISZ MATURKĘ Z FIZYKI. JESTEŚ MĄDRYM CHŁOPAKIEM!!!
~ adacho
ponad rok temu ocena: 0%  4
Ahahahahahah spoko XD
~ do Ina
ponad rok temu ocena: 67%  3
Ludzie w muzyku rozkręcają się na dobre :D !!!
~ Ina
ponad rok temu ocena: 60%  2
Cztery lata w II LO i nie wiedziałam, że pan Korpacki takie gadane ma. I to nawet mądrze prawi :)
~ murlock
ponad rok temu ocena: 71%  1
Oby więcej tak ambitnej i wesołej młodzieży pełnej pasji! :)
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.