› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Strefa gier i zabaw na lodowisku w Elblągu

› bieżące miesiąc temu    10.08.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Strefa gier i zabaw na lodowisku w Elblągu fot. MOSIR Elbląg

W czasie wakacji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu organizuje wiele imprez i wydarzeń, zachęcających do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku. Oprócz nich, w ofercie dla dzieci i młodzieży, znajduje się także bezpłatna strefa gier i zabaw na lodowisku Helena.

Lodowisko Helena, przy ul. Karowej, kojarzy się przede wszystkim z zimową porą i jazdą na łyżwach lub grą w hokeja. Jest to jednak obiekt wielofunkcyjny, a zatem sprawdza się także w okresie wakacyjnym. Na płycie lodowiska znajduje się bowiem strefa zabaw dla dzieci i młodzieży. Można skorzystać tam z wielu atrakcji.

Dla sympatyków koszykówki ustawione są dwa kosze. Najmłodsi mogą pobiegać i strzelać bramki na mini boisku do piłki nożnej ze sztuczną trawą. Jeżeli chcemy pograć sobie w kręgle, to jest wyznaczony odpowiedni tor. Fani tenisa stołowego mogą skorzystać z trzech stołów. Dwa stoły do gry w piłkarzyki oraz dwa do cymbergaja czekają na chętnych. Dzieci mogą także poskakać na trampolinach.

A dodatkową atrakcją jest miejsce do gry w badmintona. Strefa jest więc idealnym miejscem do spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Można z niej korzystać bez względu na pogodę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Sprzęt sportowy dostępny jest na terenie strefy.

Nasza strefa czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:00. Zapraszamy więc do odwiedzenia lodowiska Helena. 

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.