› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Strażacy z Krzewska na najwyższym stopniu podium

› relacje 8 miesięcy temu    18.06.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
Strażacy z Krzewska na najwyższym stopniu podium  fot. Facebook.com/OSP Krzewsk

Jeśli ktoś, kto wybierał się do Godkowa oczekiwał prawdziwego święta sportów pożarniczych - nie miał prawa czuć się zawiedziony.

Podczas trwających od rana do popołudnia zmagań wystąpiło wielu świetnych zawodników w różnych kategoriach - i my również mieliśmy przyjemność brać udział udział w tej najbardziej widowiskowej - męskiej - zabierając do domu puchar za pierwsze miejsce (drugie miejsce zajęła OSP Rozgart, trzecie OSP Markusy)! 
W nagrodę, poza pucharem wyposażenie naszej jednostki wzbogaciła profesjonalna najaśnica ledowa - technologia której pozwala generować dużą wiązkę światła przy mniejszym zużyciu prądu.
Gmina Markusy była tego dnia naprawdę świetnie reprezentowana, bo dziewczyny z OSP w Zwierznie również zwyciężyły w swojej kategorii.

Pisząc relację z imprezy nie można zapomnieć, o świetnej pracy jaką wykonały Oddział Powiatowy ZOSP RP w Elblągu, OSP KSRG Godkowo - będący gospodarzem tegorocznych zmagań, oraz Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu. Cała impreza trzymała naprawdę wysoki poziom - zaś decyzje doświadczonego składu sędziowskiego nie budziły żadnych wątpliwości.

Wśród osób, które zaszczyciły imprezę swoją obecnością można było spotkać m.in. Sławomira Sadowskiego Wicewojewodę Warmińsko-Mazurskiego, Macieja Romanowskiego Starostę Elbląskiego, kierownictwo elbląskiej Komendy z Komendantem Miejskim na czele, oraz kierownictwo poszczególnych JRG, Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Elblągu oraz lokalnych samorządowców.

Po zakończeniu imprezy wyruszyliśmy do Jantara na imprezę przygotowaną specjalnie dla najlepszych strażaków w powiecie ;-)

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację!


Ochotnicza Straż Pożarna w Krzewsku
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Asss
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Brawo za wytrwałość do samego końca i szczęścia we Wrześniu w zawodach Wojewódzkich
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.