› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Stare Dobre Małżeństwo - wygraj zaproszenie na koncert

› bieżące ponad rok temu    17.06.2013
Joanna Siudak
komentarzy 1 ocen 4 / 100%
A A A
Stare Dobre Małżeństwo - wygraj zaproszenie na koncert

Już 21 czerwca legendarna grupa Stare Dobre Małżeństwo, zagra w Centrum Kultury w Braniewie. 18 maja zespół gościł w Elblągu, ale ze względu na ograniczoną liczbę biletów wielu miłośnikom poezji śpiewanej nie udało się dostać na koncert. My mamy dla naszych czytelników jedno podwójne zaproszenie na koncert.

 

Jedno podwójne zaproszenie na koncert wygra osoba, która zgłosi się jako pierwsza, wysyłając e-mail na adres: konkursy@elblag.net, w tytule wiadomości wpisując: Stare Dobre Małżeństwo. Konkurs będzie trwał do czwartku (20 czerwca), do godziny 20:00.

 

Koncert odbędzie się w Centrum Kultury w Braniewie, już 21 czerwca 2013 o godzinie 18:00.

 

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO to zespół złożony z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły,Ruszaj się Bruno...) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu (Topielica czy Ogień zapłonie w nas).

Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej. Skład zespołu: KRZYSZTOF MYSZKOWSKI – śpiew, gitara, harmonijka ustna, BOLO PIETRASZKIEWICZ – gitary, instrumenty klawiszowe, cajon, ROMAN ZIOBRO – kontrabas, gitara basowa

 

 

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ llll
ponad rok temu 1
chyba "nie rozdziobią nas kruki", a nie "Ruszaj się Bruno"
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.