Stal Rzeszów - Concordia Elbląg LIVE! Z Songiem po triumf?
› sport |
ponad rok temu
14.03.2014 Michał Libuda komentarzy 1 ocen 9 / 100% |
A A A |


Pierwsze spotkanie już za Concordią. Trema więc powinna nie doskwierać już w takim wymiarze jak z Pelikanem. Jednak czy to wystarczy na jakąkolwiek zdobycz w starciu ze Stalą Rzeszów? Rywal zastanawia się z kim przyjdzie mu się zmierzyć w rywalizacji o zwiększenie przewagi nad grupą pościgową walczącą o utrzymanie. Spotkanie w sobotę o godzinie 15.00.
Sprawdź relację tutaj
Zespół trenera Jesusa Vicente Gimeneza będzie wzmocniony Kameruńczykiem Songiem, który przyda się w ataku. Sprawdzimy czy szkoleniowiec zaufa silnemu zawodnikowi czy w składzie wystąpi Alfredo Zapata. Wyróżniający się w pierwszym spotkaniu Raul Haro będzie mógł zagrać bo czerwona kartka nie wyklucza go z udziału w rywalizacji ze Stalą. W ekipie gospodarzy będzie również akcent z Elbląga bo trener Krzysztof Łętocha jest zwolennikiem talentu Rafała Lisieckiego. Wychowanek Olimpii zagrał w pierwszym składzie w z Pogonią Siedlce, wyróżniając się w szeregach Rzeszowian.
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(1)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

ponad rok temu | ocena: 60% | 1 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |