fot. KMP ElblągKryminalni z Pasłęka weszli na teren jednej z posesji, gdzie w mieszkaniu zabezpieczyli blisko 300 butelek alkoholu. 70-letnia kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia. Grozi jej teraz kara grzywny, a także przepadek zabezpieczonego przez policję mienia.
Kryminalni w toku czynności operacyjnych uzyskali informacje, że w jednym z domów na terenie gminy Pasłęk jest dokonywany nielegalny handel alkoholem. Policjanci pojechali na miejsce i potwierdzili tą informację. Zabezpieczyli blisko 300 półlitrowych butelek z alkoholem. Kobieta została przesłuchana i usłyszała zarzut z art. 43§1 Ustawy o Wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Za swój nielegalny proceder odpowie przed sądem.
Policjanci ostrzegają, że alkohol z nieznanego źródła, z uwagi na możliwą obecność w nim metanolu, może być śmiertelnie niebezpieczny.
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
|
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |