› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 03.2018

komentowane

oceniane

Sprostowanie

› bieżące ponad rok temu    12.09.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Sprostowanie fot. mat. pras.

W artykule „Tak działa theConstruct! - zobacz wizualizację” z 2 września opublikowanego na łamach gazety elblag.net wkradł się mały, aczkolwiek bardzo znaczący błąd. W publikacji zwróciliśmy uwagę na to, że to firma theConstruct jest autorem wizualizacji i spaceru wirtualnego po nowym budynku przy ulicy Fromborskiej. To był nasz błąd – autorem jest Biuro Projektowe Grzegorz Latecki.

W naszej publikacji zawarliśmy informację jakoby firma theConstruct była odpowiedzialna za wizualizację i spacer wirtualny po nowopowstającym budynku przy ul. Fromborskiej. To był nasz błąd. Jak wyjaśnia Grzegorz Latecki, „projekt budynku przy ul. Fromborskiej na zlecenie AV Development z Poznania, wykonało moje biuro projektowe Euro-Projekt Grzegorz Latecki, projekt wizualizacji wykonało także moje biuro projektowe jak również wirtualny spacer po obiekcie wykonało moje biuro projektowe.”

Firma Euro-Projekt Grzegorz Latecki współpracowała z firmą theConstruct przy tworzeniu aplikacji „Latecki Projekt”.

Współpracowaliśmy z theConstruct przy tworzeniu aplikacji a obecnie wykorzystujemy aplikację tej firmy do prezentacji wirtualnego spaceru po budynku w technologii na smartfony. Moja aplikacja z wirtualnym spacerem pod nazwą "Latecki Projekt" jest dostępna do darmowego ściągnięcia z dowolnego sklepu internetowego. Tak więc wirtualny spacer, który wykonało moje biuro może Pan także obejrzeć w wirtualnej rzeczywistości przy wykorzystaniu technologii Samsunga Gear VR + S7 lub na dowolnym smartfonie przy zastosowaniu okularów kartonowych.

Za powstały błąd serdecznie przepraszamy i obiecujemy większą wnikliwość w tworzeniu przyszłych tekstów.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ obserwator
ponad rok temu 1
Cały Latecki moje, moje moje ...........
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.