› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Sport + weekend? Będzie się działo. Zobacz, kto rozegra mecze w ten weekend

› sport ponad rok temu    30.11.2012
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
Sport + weekend? Będzie się działo. Zobacz, kto rozegra mecze w ten weekend

Bohaterami nadchodzącego weekendu na pewno będą elbląskie drużyny grające mecze ligowe: Orzeł Elbląg, Meble Wójcik oraz Mlexer Elbląg. Jednak to tylko część sportowych wydarzeń, które odbędą się w pierwszych dniach grudnia.

Weekend na sportowo możemy zacząć już sobotniego poranka - w parku Kajki odbędzie się Grand Prix w Biegu na Orientację, MOSiR wraz z EKO Gryf zapraszają do udziału w imprezie całe rodziny. Start na boisku sportowym w parku Kajki w sobotę o godzinie 9.30.

O  godzinie 17.00 w hali CSB przy ul. Grunwaldzkiej spotkają się pierwszoligowe zespoły szczypiornistów: KS Meble Wójcik - Wybrzeże Gdańsk. Miejmy nadzieję, że czar elbląskiej hali nie pryśnie i piłkarze ręczni utrzymają stan nieprzegranego meczu na swoim terenie.

Również o 17.00, tyle że w hali MOS-u przy ul. Kościuszki rozpocznie się turniej bokserski z okazji zbliżających się Mikołajek organizowany przez K.S.W Tygrys. Wśród zaproszonych gości znaleźli się działacze bokserscy w tym sam prezes Polskiego Związku Bokserskiego - Zbigniew  Górski. Poza walkami, organizator przewidział losowanie upominków dla publiczności, zostanie też podsumowana działalność klubu w roku 2012.

Bój o punkty w II lidze siatkówki stoczą zawodniczki Leclerc Orzeł Elbląg z Piastem Szczecin. Elblążanki zagrają z teoretycznie mocniejszą drużyną, która jest v-ce liderem w tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00 w sali sportowej przy Gimnazjum nr 9 na ul. Browarnej.

Niedziela będzie równie emocjonująca - tenisiści stołowi Mlexera zagrają z Marymontem Warszawa ostatni mecz ligowy w tym roku. Spotkanie będzie miało miejsce w ZSG przy ul. Królewieckiej, o godzinie 12.00. Zdecydowanym faworytem jest Mlexer - lider II ligi. Klub z Warszawy zajmuje obecnie przedostatnie miejsce.

Od rana (10.00) w hali MOS-u ruszy kolejka Elbląskiej Ligi Halowej. Przez cały dzień rozegranych zostanie 15 meczów: 8 w I lidze ELH i 7 w SuperLidze ELH. Cała impreza potrwa do wczesnych godzin wieczornych.

Szczegóły wszystkich opisanych wydarzeń są do znalezienia w terminarzu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.