› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Spacer z Leśnikiem w Elblągu

› bieżące miesiąc temu    9.08.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Spacer z Leśnikiem w Elblągu fot. Nadesłane

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu i Nadleśnictwo Elbląg w ramach „Wakacji z MOSiR-em” zaprasza na pierwszy w sierpniu spacer z leśnikiem. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg o godz. 17:00 we wtorek, 9 sierpnia.

Spacery z leśnikiem to wydarzenie, podczas którego będzie można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi leśnika, który przekaże wiele interesujących ciekawostek. Wszystko to odbędzie się podczas niedługiego spaceru szlakami i ścieżkami Bażantarni, na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica. W ciągu dwugodzinnej pieszej wycieczki przejdziemy do 5 km. W wakacje nasze spacery mają tradycyjną formułę spotkań i w tym okresie rowery nie będą potrzebne.

Na spacer wystarczy założyć buty, a rowerem można dojechać z domu do Bażantarni. Informujemy, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (m.in. huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o jej ewentualnym odwołaniu ukaże się na stronie MOSiR.

Partnerem spacerów z leśnikiem jest Nadleśnictwo Elbląg, przy którego siedzibie rozpoczniemy wędrówkę we wtorek, 9 sierpnia, o godz. 17:00.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Grześ
miesiąc temu 1
Bardzo dobrze idźcie z leśnikiem na zielony szlak pomiędzy szlakiem czerwonym a niebieskim i pokażcie powalone dwa drzewa które leżą w poprzek szlaku od prawie roku.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.