› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Sonia Wesołowska walczy o posadę w programie Kuby Wojewódzkiego

› bieżące ponad rok temu    15.02.2014
Redakcja elblag.net
komentarzy 20 ocen 18 / 44%
A A A
 fot. nadesłane

Sonia Wesołowska z Elbląga bierze udział w konkursie na posadę wodzianki w programie TVN Kuby Wojewódzkiego. Mieszkanka naszego miasta znajduje się na drugim miejscu. Nagrodą jest także sesja zdjęciowa w Playboyu.


Głosować na Sonię Wesołowską można pod adresem kuba.tvn.pl/konkurs. Wodzianka ma za zadanie podawać wodę prowadzącemu program Kubie Wojewódzkiego i jego gościom. O tą posadę stara się 15 kandydatek. Elblążanka znajduje się na drugim miejscu.

Trzy dziewczyny, które zdobędą największą ilość głosów, przejdą do drugiego etapu, w którym nową wodziankę wybierze Wojewódzki.

 

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (20)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ azer-bej-dżan
  ponad rok temu ocena: 100%  20
  A gdzie są jej rodzice ? Cycki na wierzch, d... wypięta ot szczyt kariery. No chyba że rodzicom nie przeszkadza, że faceci będą się ślinić na widok ich córki wypinającej się w TV. No ale co się dziwić, uczyć się dziewczę nie chce i tylko po łatwiznie pcha na szczyt, za pomocą d... i cycków wywalonych na wierzch.
  ~ Kapitan Bomba
  ponad rok temu ocena: 30%  19
  Buraki zawistne i cała reszta : Zagłosujcie na dziewczynę, bez zbędnego pier...nia. ładna jest i niech się jej wiedzie w show biznesie. Komunikat do grubych świń oraz nie grubych, ale mało urodziwych : TO, ŻE NIE ODDASZ GŁOSU NIE SPOWODUJE NAGŁEGO PRZYPŁYWU WALORÓW ESTETYCZNYCH U CIĘ.
  ~ demi
  ponad rok temu ocena: 92%  18
  to jest osiagniecie posada kuso ubranej dziewki prezentujacej cycki i posladki normalnie nobel zenua poziom tego artykułu
  ~ Gifas
  ponad rok temu ocena: 50%  17
  przynamniej zarobi ;p
  ~ Hyhy
  ponad rok temu ocena: 87%  16
  Bardzo dobrze powiedziane tylko zapomniales dodac ze ta "dziewka" bedzie podawac wode samemu Kubie! takie to osiagniecie dla miasta.. nic tylko pisac o tym na portalach...
  ~ Kowalski
  ponad rok temu ocena: 94%  15
  pomóc to można choremu dziecku albo człowiekowi w ciężkiej sytuacji .
  ~ bara bara
  ponad rok temu ocena: 93%  14
  W trakcie programu podawanie wody a po programie...
  ~ figo123
  ponad rok temu ocena: 100%  13
  haha widać, że dziewczyna jest bardzo ambitna :D
  ~ observer
  ponad rok temu ocena: 100%  12
  Tak ,bardzo wysoko zawiesiła sobie poprzeczkę.
  ~ observer
  ponad rok temu ocena: 100%  11
  Jan Kowalski stara się o posadę rozwoziciela wody w znanej firmie ,czy może liczyć na artykuł ?
  ~ rafal
  ponad rok temu ocena: 82%  10
  Pan Bartlomiej Rys ma racje.To jest jej zycie.Moje i innych tez i nie musimy wcale na nia glosowac.Mamy takze prawo byc szczesliwi jesli takie ,,panie od towarzystwa w podawaniu wody" znajda w sobie wiecej aspiracji.Szacunek w tej branzy nie istnieje ale oczywiscie to jest pani wybor.Skoro startuje w tym wyscigu do studni z woda to ma takie prawo.Ja jej wybor szanuje ale do tego reki nie przyloze.
  ~ Bartłomiej Ryś
  ponad rok temu ocena: 26%  9
  O właśnie tak!
  ~ Kowalski
  ponad rok temu ocena: 100%  8
  skoro to jest jej życie i nie powinno nas interesować co robi to na jaką cholerę wstawiasz ten artykuł i chcesz żeby jej pomóc ?
  ~ Bartłomiej Ryś
  ponad rok temu ocena: 18%  7
  Nie ja dodałem ten artykuł, ale z chęcią odpowiem. Żeby pomóc dziewczynie zdobyć to, co ma chęć zdobyć. Tak, to takie proste!
  ~ NoName
  ponad rok temu ocena: 89%  6
  Ta dziewczyna nie ma szacunku dla samej siebie, skoro pragnie usługiwać temu zboczonemu prostakowi z TVNu, a potem robić karierę w piśmie dla erotomanów. Lubię piękne kobiety, ale nie mam szacunku do kobiet które zarabiają swoim ciałem.
  ~ NoName
  ponad rok temu ocena: 100%  5
  Ja raczej czuję zażenowanie niż zawiść. Jak dla mnie to ona może nawet robić karierę w RedTube. Ciekawe czy jej rodzice będą z dumą oglądać w telewizji swoją półnagą córkę.
  ~ Bartłomiej Ryś
  ponad rok temu ocena: 17%  4
  Po to, aby każdy człowiek, który nie ma zawiści w sobie, pomógł dziewczynie wygrać i zrealizować jakieś tam jej marzenia
  ~ SONGO
  ponad rok temu ocena: 95%  3
  czyzby artykul sponsorowany? Ryś masz racje, "jej życie, jej sprawa co z nim zrobi, jak będzie pracować" moze nawet grac w filmach dla doroslych ;) tylko po co o tym pisac...
  ~ Kuba
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  @Bartłomiej Ryś - Ale czy to jest w jakimkolwiek stopniu istotny temat? Przez długi czas elblag.net był na wysokim poziomie. Obecnie spadacie w dół. Szkoda...
  ~ Bartłomiej Ryś
  ponad rok temu ocena: 17%  1
  To jest jej życie, jej sprawa co z nim zrobi, jak będzie pracować. Jeżeli ma porządny atut w postaci swej urody, to powinna to wykorzystywać. Być może dzięki "Wodziance" w przyszłości otworzą się przed nią inne drogi kariery jako np. modelki. Nas nie powinno interesować co robi - najważniejsze, aby podczas wykonywania tych zajęć była szczęśliwa.
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.