› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Smażalnia Okoń

Sonda: Na co elblążanie przeznaczą pieniądze z programu "500+"?

› video ponad rok temu    4.04.2016
Redakcja elblag.net
komentarzy 10 ocen 1 / 100%
A A A
Sonda: Na co elblążanie przeznaczą pieniądze z programu  fot. Bartłomiej Ryś

Sztandarowy program Prawa i Sprawiedliwości wszedł w życie wraz z początkiem kwietnia. Od pierwszego można składać wnioski w ramach programu "500+", który zapewnia ubiegającym się rodzinom wsparcie finansowane na drugie i kolejne dziecko. Istnieje także możliwość otrzymania świadczenia wychowawczego na pierwsze dziecko, ale trzeba przedłożyć najpierw zaświadczenie o dochodach.

Nasza redakcja postanowiła wybiec nieco w przyszłość i zapytać składających wnioski w Departamencie Świadczeń Rodzinnych elblążan, co zrobią ze środkami z programu "500+", na jakie potrzeby swoich pociech chcieliby oni przeznaczyć dodatkowe środki? Kilka odpowiedzi było doprawdy... przewidywalnych, ale nie wszystkie.

Zapraszamy do naszej sondy wideo.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (10)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Monix
ponad rok temu 10
Zdecydowanie na potrzeby dziecka, ubrania, zabawki, książki, wspólne wypady, lepszej jakości jedzenie. Każdy wydaje według własnego uznania szkoda tylko ze pieniądze przeznaczone na dzieci są trwonione na takie bzdury jak alko i papierosy .. Prawda jest taka ze kupując używki i wydając na tego typu pierdoły ci ludzie zamiast poprawiać swój los i swoich dzieci degradują się na dno .. 
~ Na co pani przeznaczy pieniądze z programu 500+ ?
ponad rok temu ocena: 83%  9
A co to Was, k...wa , obchodzi !!!
~ Przem
ponad rok temu ocena: 60%  8
ja za pierwsze 500 zł kupię dzieciakom buty na okres wiosna/lato, jak wystarczy to jeszcze kurtki i po 3 pary spodni dla chłopaków bo strasznie szybko je niszczą. Za kolejne pieniądze wreszcie będzie na rower dla starszego syna, bo ten, który ma jest już dla niego za mały i oddał młodszemu bratu. Wreszcie będzie można pójść do kina częściej niż raz na pół roku. No i można realnie pomyśleć o rodzinnym wyjeździe na kilka dni nad morze do jakiegoś domku w wakacje aby dzieciaki miały jakieś wspomnienia. Potem przyjdzie rok szkolny a ten kto ma dzieci doskonale wie jakie są wtedy wydatki. Kolejne kurtki i buty plus gadżety do szkoły...
~ Paranoja
ponad rok temu ocena: 83%  7
Na co pani przeznaczy pieniądze z programu 500+ ? A to jest nagrywane ? Tak. No oczywiście na dziecko. A po chwili gdy została wyłączona kamera i mikrofon. Powiem szczerze. Przeznaczę te pieniądze na spłatę kredytu ale ponieważ pieniędzy mi zabraknie więc muszę jeszcze urodzić kilka dzieci żeby wystarczyło. :-D
~ Idh
ponad rok temu ocena: 75%  6
Ludzie, ktorzy sa przeciwnikami aborcji np w sytuacji gwaltu musieliby sami doswiadczyc tej sytuacji, aby zrozumiec problem.
~ Rodzic 500+
ponad rok temu ocena: 91%  5
Ballantines,specjal,żołądkowa gorzka,Malboro,Camele itp
~ maly
ponad rok temu ocena: 100%  4
A na co przeznaczają swoje pensje i rodzinne pracownicy elblągnet? czy nie kupują używek typu papierosy alkohol itp ?
~ sf
ponad rok temu ocena: 100%  3
kto przeprowadzil sonde?
~ Driva
ponad rok temu ocena: 100%  2
Samochód , leasing albo raty.
~ aleks
ponad rok temu ocena: 82%  1
Bzdurna sonda! Chyba nikt nie spodziwał się, ze rodzice powiedzą publicznie, że pieniądze wydadzą na swoje potrzeby, a dzieci będą na szarym końcu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.